Dzień Kobiet z Colway International. PROMOCJA!

zasady zdrowego stylu życiaDzień Kobiet z Colway International. Huraaa. Świętujesz ze mną?

Świętujemy Dzień Kobiet
z Colway International

Specjalnie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet przygotowaliśmy zestawy promocyjne w niższych cenach, dostępne od 01.03.-07.03.2020r. do godz. 23:59.

Mamy trzy świetne zestawy, które każda z Pań powinna mieć w domu:

1. ZESTAW KOSMETYCZNY HYDRO:

W linii Hydro połączyliśmy bogactwo elitarnych, nowoczesnych składników z działaniem aktywnego biologicznie kolagenu, składnika, który wyróżnia produkty Colway. W zestawie znajdziecie podstawę pielęgnacji: Płyn Micelarny, Peeling Enzymatyczny oraz Intensywnie nawilżający krem na dzień, zapakowane w lekką i praktyczną kosmetyczkę.

 

2. ZESTAW KOSMETYCZNY ANTIAGE:

Najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologii z potwierdzonym działaniem kolagenu – to właśnie wyróżnia naszą linię Anti-Age. Krem do twarzy i Nawilżająco-liftingujące serum pod oczy sprawią, że skóra będzie wyglądać zdrowiej i młodziej, a lekka praktyczna kosmetyczka z logo Colway International z pewnością przyda się podczas wakacyjnych wypadów i wyjazdów biznesowych.

 

3. ZESTAW SUPLEMENTACYJNY:

W naszych dwóch hitach sprzedażowych: preparatach ColamiD i Omega Complex znajduje się wiele substancji całkowicie pionierskich w suplementacji. W jednym zestawie i wyjątkowo przystępnej cenie polecają się jako prezent dla każdej pani, która prowadzi aktywny tryb życia.

 

*Śpiesz się, oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo.

Pamiętaj to jest bardzo proste klikasz
i zamawiasz prosto na wskazany adres.

 

Dzień Kobiet z Colway International! Huraaa

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.