Dzień Kobiet z Colway International. PROMOCJA!

zasady zdrowego stylu życiaDzień Kobiet z Colway International. Huraaa. Świętujesz ze mną?

Świętujemy Dzień Kobiet
z Colway International

Specjalnie z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet przygotowaliśmy zestawy promocyjne w niższych cenach, dostępne od 01.03.-07.03.2020r. do godz. 23:59.

Mamy trzy świetne zestawy, które każda z Pań powinna mieć w domu:

1. ZESTAW KOSMETYCZNY HYDRO:

W linii Hydro połączyliśmy bogactwo elitarnych, nowoczesnych składników z działaniem aktywnego biologicznie kolagenu, składnika, który wyróżnia produkty Colway. W zestawie znajdziecie podstawę pielęgnacji: Płyn Micelarny, Peeling Enzymatyczny oraz Intensywnie nawilżający krem na dzień, zapakowane w lekką i praktyczną kosmetyczkę.

 

2. ZESTAW KOSMETYCZNY ANTIAGE:

Najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologii z potwierdzonym działaniem kolagenu – to właśnie wyróżnia naszą linię Anti-Age. Krem do twarzy i Nawilżająco-liftingujące serum pod oczy sprawią, że skóra będzie wyglądać zdrowiej i młodziej, a lekka praktyczna kosmetyczka z logo Colway International z pewnością przyda się podczas wakacyjnych wypadów i wyjazdów biznesowych.

 

3. ZESTAW SUPLEMENTACYJNY:

W naszych dwóch hitach sprzedażowych: preparatach ColamiD i Omega Complex znajduje się wiele substancji całkowicie pionierskich w suplementacji. W jednym zestawie i wyjątkowo przystępnej cenie polecają się jako prezent dla każdej pani, która prowadzi aktywny tryb życia.

 

*Śpiesz się, oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo.

Pamiętaj to jest bardzo proste klikasz
i zamawiasz prosto na wskazany adres.

 

Dzień Kobiet z Colway International! Huraaa

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top