3 rodzaje kolagenu Colway

kolagenNie będzie wielką przesadą gdy napiszę, że organizm człowieka opiera się w głównej mierze na kolagenie. Jest to jednym z wielu białek, jakie występują w ludzkim organizmie. Kolagen jest głównym składnikiem tkanki łącznej, dzięki której wszystko w naszym organizmie znajduje się na swoim miejscu. Dlatego warto dbać o to, aby nigdy nie zabrakło nam tego związku.

Na rynku funkcjonuje bardzo dużo najróżniejszych preparatów kolagenowych. Który z nich wybrać?

Osobiście polecam Kolagen firmy Colway. Jest produktem w 100 % naturalnym. Na rynku występuje on w trzech rodzajach.

Kolagen PLATINUM ma postać hipoalergicznego żelu. Najlepiej stosować go na najbardziej delikatne partie skóry – twarz, szyję, oraz dekolt. Można też używać go na skórę pod oczami.

kolagen_platinum_200_nowy

Kolagen SILVER zalecany jest przede wszystkim do przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych. Ma on bardzo szerokie spektrum działania. Używając tego rodzaju kolagenu można raz na zawsze pozbyć się rozstępów i zmarszczek, a także można stosować go wykonywania energetyzujących i leczniczych masaży.

W gabinetach Odnowy Biologicznej kolagen SILVER stosuje się do masaży o działaniu głęboko rewitalizującym i energetyzującym (wszelkie dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych lub w solarium, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu, alergie kontaktowe).

Kolagen SILWER świetnie sprawdza się też we wszystkich domowych kuracjach stawów.

Zaleca się stosowanie tego rodzaju kolagenu u osób, które borykają się z problemem deficytu tkanki łącznej, które posiadają słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych. U takich osób stosowanie kolagenu powoduje zwiększenie się ruchomości stawów oraz zmniejszenie bólu.

kolagen_silver_200_nowy

Do pielęgnacji włosów i paznokci najlepiej jest stosować Kolagen GRAPHITE. Używa się go też do przeprowadzania kuracji stawów. Ten rodzaj kolagenu doskonale nadaje się do pielęgnacji stwardniałej skóry, np. na piętach. Doskonałe rezultaty można osiągnąć dodając Kolagen Graphite do kąpieli.

kolagen_graphite_200_nowy

Podsumowując. Kolagen Platinum stosujemy na najdelikatniejsze partie skóry. Kolagen Silver używamy do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Natomiast do pielęgnacji włosów i paznokcie najlepszy będzie Kolagen Graphite.

Wszystkie rodzaje kolagenu możesz kupić w naszym sklepie internetowym http://www.kolagen.pl/

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top