Stosowanie Toniku

Jeżeli masz pytanie, nie jesteś pewna/pewny wyboru odpowiedniego kosmetyku, chcesz się podzielić opinią na temat kolagenu.. To zapraszam do korespondencji!

Mam pytanie dotyczace toniku.

Wieczorem po zmyciu makijazu i wzieciu prysznica wmasowuje kolagen w cialo. Nie bardzo wiem, w ktorym momencie powinnan przemyc twarz tonikiem?

Ja robie to tak, ale nie wiem czy prawidlkowo? Zmywam twarz zelem i przecierem tonikiem. Po wchlonieciu toniku przez skore nawilzam ponownie woda i dopiero wcieram kolagen, a po wchlonieciu nakladam krem. Nie mam pewnosci czy nie powinno byc odwrotnie. Czyli zmycie zelem, nastepnie kolagen,a po wchlonieciu i ponownym zwilzeniu dopiero tonik.

Pozdrawiam i prosze o odp.”

Prawidłowo stosujesz, w odpowiedniej kolejności.

Kolagen nakładamy zawsze na świeżo umytą i wilgotną skórę. Nie należy nakładać Kolagenu, po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem z alkoholem.

Jeżeli posiadasz bezalkoholowy Tonik Natural Collagen, to wystarczy zmyć twarz żelem kolagenowym, następnie zastosować tonik, odczekać aż skóra wyschnie (tonik szybko się wchłania) a następnie zwilżyć twarz lekko wodą (np. za pomocą wacika) i można od razu nakładać Kolagen. Czyli dokładnie, tak – jak teraz to robisz :).

Jeżeli nie posiadasz Toniku Natural Collagen, to proszę sprawdź skład kosmetyku. Jeżeli występuje np. kwas salicylowy, to tuż po zmyciu twarzy żelem, zastosowaniu toniku – odczekaj kilka minut i wtedy zwilż twarz wodą a następnie nałóż Kolagen.

Chcesz przeczytać więcej na temat Toniku Natural Collagen? Wejdź do sklepu internetowego >> www.kolagen.pl

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

3 Komentarze

 • natka1011453
  Posted 1 1 0Polubienia

  Czy zmywając twarz żelem, należy zmieszaćżel z wodą/na waciku/, czy używać koncentratu?

  • Rafal
   Posted 1 1 0Polubienia

   Natalia, Kolagenowy Żel do Mycia stosujemy jak mydło do twarzy. Niewielką ilość żelu nanosimy na ZWILŻONĄ wodą skórę. Następnie delikatnie rozmasowujemy i obficie spłukujemy wodą 🙂

 • Ania
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam
  Już od pierwszego listu byłam zdecydowana na kupno kolagenu,a teraz to już wiem na pewno.
  Dziękuje za wszystkie wiadomości na temat kolagenu i proszę o jeszcze.
  Pozdrawiam i czekam na miłą wiadomość o jakiejś promocji:) Ania

Comments are closed.