RYTUAŁY PIĘKNA – ZASADY MŁODOŚCI

 

Znalezione obrazy dla zapytania rytuały piekna

„Wstydem jest zestarzeć się przed czasem z powodu lenistwa i nieuwagi. Ludzkim jest poznać siebie w swojej piękności i sile, którą to ciało może osiągnąć. Ale ani siła, ani piękno nigdy nie przychodzą same, tylko związek woli i ciała może je stworzyć”

                                      Sokrates

Zasady młodości

Zasady młodości z użyciem preparatów kosmetycznych COLWAY bardzo łatwo wprowadzić w życie i zastosować w praktyce. Każdego dnia dostrzegam jak bardzo przez ostatnie kilkanaście lat, zmieniła się świadomość kobiet na temat zdrowego stylu życia.

Nie zmienia to faktu, że wiele jeszcze można zmienić – zwłaszcza w pielęgnacji. Coraz mniej osób sięga po produkty kosmetyczne nafaszerowane wręcz konserwantami, sztucznymi barwnikami czy perfumami.

Wiemy także, że lepiej nie kupować tych z parabenami, ale czy wiemy również pod jakimi innymi nazwami mogą się one „chować”? Słyszeliście pewnie o PEG – i? A o SLS- ach? Pisałam już o nich artykuł…

Co w takim razie możemy uznać za dobre i zbawienne dla naszej skóry? 

W wyborze odpowiednich kosmetyków nie pomagają nam reklamy, obiecujące nam rzeczy niewyobrażalne – piękny i zdrowy wygląd  ( pod warunkiem, że kupimy ten preparat ). Jest wiele kobiet, które najchętniej zrzuciłyby z siebie skórę i odkryłoby siebie na nowo. Człowiek jest całością. Zrzucenie z siebie skóry, nie jest rozwiązaniem.  Co z resztą ciała? Jego pielęgnacja nie

dotyczy? Naturalnie,  że dotyczy. O nie również trzeba dbać. Rytuały COLWAY uwzględniają kompleksową pielęgnację obejmującą nie tylko skórę twarzy, ale i całe ciało. Tak też skonstruowana jest oferta kosmetyczna firmy. Mówiąc piękny i promienny wygląd – mamy na myśli wygładzoną skórę twarzy, mocne, zagęszczone i pełne blasku włosy oraz jędrne ciało.

Postaw na celową i przemyślaną pielęgnację

Co roku odbywają się konferencje i szkolenia Światowej Organizacji Medycyny Przeciwstarzeniowej, dzięki czemu śledzić możemy aktualne trendy oraz bieżące metody profilaktyki. Kluczem do sukcesu odnowy i regeneracji  skóry jest celowa i odpowiednio przemyślana pielęgnacja. Czyli nie stosujemy kosmetyków różnych firm. Należy postawić na produkty, które mają sprawdzone receptury oparte o naturalne składniki. Wierzyliśmy, że możemy zaproponować kobietom coś innego, coś spójnego i coś co efektami przewyższy nawet nasze najśmielsze oczekiwania.  W wyniku doświadczenia, wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi producentami i ogromnej wiedzy na temat skóry, powstał Złoty Zestaw ATELO – COLWAY, zamknięty w eleganckiej, dodającej prestiżu kosmetyczce.

Gwarantujemy Ci, że wdrożenie Rytuałów Piękna COLWAY, sprawi że:

1. Polubisz siebie

2. Uśmiech będzie Twoim najlepszym makijażem

3. Zaoszczędzisz czas i pieniądze na eksperymentowanie

4. Uodpornisz się na marketingowe obietnice

5. Obdarzysz nas zaufanie

Rytuały młodości COLWAY dzielimy na rytuały poranne i wieczorne.

PORANNE RYTUAŁY

Twoja skóra i ciało szybko pokochają taki początek każdego dnia. Pragnę przedstawić Ci poranne rytuały , czyli te rzeczy, które robisz od momentu otworzenia oczu. Zaspokajają one bowiem wszystkie niezbędne potrzeby skóry. Są proste i nie zajmują więcej niż 20 min. Dzięki nim Twoja skóra będzie wypoczęta i świeża.

1. Szczotkowanie oraz oczyszczenie

To najprostszy zabieg, który wykonasz w domu sama. Tylko zaledwie raz lub dwa razy
w miesiącu wyszczotkuj swoje ciało przed prysznicem na sucho bądź podczas kąpieli na mokro. Zanim to zrobisz upewnij się, że szczotka, którą użyjesz do tego zabiegu będzie odpowiednia. Najlepiej użyć szczotki z włosia dzika, konia, brody kozy albo jeśli jesteś weganką – szczotki z agawy, trawy morskiej czy kokosa. Ten nie wymagający zabieg przede wszystkim złuszczy nasz naskórek, pobudzi krążenie krwi, ujędrni i oczyści skórę, wspomoże układ limfatyczny, zredukuje stres. Jednocześnie możesz użyć Scrubu  do Ciała COLWAY, który dzięki zawartości olejków: z makadamii, arganowego, słonecznikowego oraz masła Shea sprawi, że ciało będzie gładkie i odpowiednio wypielęgnowane. Oczywiście możemy szczotkować się częściej, np. raz w tygodniu, pod warunkiem, że odpuścimy złuszczanie skóry, a skupimy się tylko i wyłącznie na pobudzeniu mikrokrążenia.  Pamiętaj, że masujemy z odpowiednim naciskiem tak, by nie doprowadzić do podrażnienia skóry. Do wstępnego oczyszczenia skóry twarzy użyj Kolagenowego Żelu do Mycia Ciała, który idealnie może posłużyć Ci do umycia twarzy. Jego łagodzące substancje wpłyną na skórę twarzy niezwykle kojąco i odświeżająco. Preparat ten nie podrażnia oczu i jest niezwykle przyjazny.

2. Odświeżenie i nawilżenie  skóry

Podobno ośmiogodzinny sen to największy sprzymierzeniec urody. Co zrobić, jeśli nawet po dobrze przespanej nocy nie wyglądamy jak Angelina Jolie?  Następnym krokiem jest odświeżenie naszej skóry. Zanim nałożysz na nią proponowany kosmetyk, sięgnij po Atelowodę Komórkową, która już znalazła swoje miejsce wśród produktów Złotej Linii ATELO – COLWAY.  Spryskaj nią, z niewielkiej odległości skórę twarzy. Atelowoda komórkowa jest bogata w jony minerałów i pierwiastki śladowe, wzbogacona o

Znalezione obrazy dla zapytania rytuały piekna

Atelokolagen ( składnik unikalny) i wszystkie pozostałe natywne formy kolagenu. Dodatkowo zawarta w niej witamina C i inne składniki zadziałają na skórę odmładzająco, rewitalizująco oraz co najważniejsze przeciwrodnikowo.

Kolejny krok

Kolejny krokiem jest aplikacja odpowiedniego kremu. Dla skóry nie sprawiającej większych problemów o dużej tolerancji na większość składników i nie mającej skłonności do nadwrażliwości na jakikolwiek składnik polecamy zastosowanie Atelokolagenu COLWAY. Jego rewolucyjna technologia, udowodniona skuteczność zatroszczy się należycie o odbudowę bariery ochronnej – płaszcza hydrolipidowego. Skóra z przebarwieniami otrzyma istne panaceum hamujące wydzielanie się melaniny, a skóra zostanie odpowiednio odżywiona. Co jednak kiedy nasza skóra jest problematyczna? Producentka przewidziała i ten wariant. Jako alternatywę dla osób o skórze wrażliwej stworzyła Atelokrem MC2 Biomimetyczno – Ciekłokrystaliczny. Stosując go otrzymasz szereg naturalnych, aktywnych stymulatorów komórkowych. Najważniejsza dla Ciebie wówczas informacja! – to 24 godzinny krem, który składniki aktywne uwalnia powoli. Podawane są w równomierny sposób przez całą dobę „skóra pod kroplówką”. Dzięki temu zapewnisz skórze nieustanne odżywienie przez cały dzień i całą noc.

WIECZORNE RYTUAŁY

Wieczorne rytuały należy zaplanować tak, aby przed zaśnięciem poczuć się naprawdę dobrze. Chodzi o to, aby zasnąć ze świadomością, że zrobiliśmy wszystko co mogliśmy zrobić dla skóry. To ważne, gdyż nasza skóra najlepiej regeneruje się w nocy podczas snu. Wieczorne zabiegi pomogą  Ci się odprężyć w zaciszu domowym.

1. OCZYSZCZENIE SKÓRY TWARZY I CIAŁA

Wieczorem  pierwsze co powinniśmy zrobić to zmyć z siebie zanieczyszczenia z całego dnia. 
I tu znowu możemy wykorzystać Kolagenowy Żel do Mycia Ciała i dokładnie oczyścić nasze Ciało. Jak już wspomnieliśmy wcześniej jego delikatna formuła nadaje się również do mycia twarzy, gdyż nie podrażnia oczu. Śmiało możemy zmyć całodniowy makijaż. Oczyszczenie zatem traktujemy jako podstawę i porannych i wieczornych rytuałów. Aby dogłębnie wzmocnić zabieg oczyszczania przetrzyj skórę twarzy Płynem do Demakijażu. Będziesz mieć pewność, że na skórze nie pozostały żadne inne zanieczyszczenia.

2. PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Następnie umyj włosy Szamponem Zagęszczającym Włosy COLWAY i nałóż Odżywkę na skórę głowy. Na resztę włosów zastosuj Maskę do Włosów i zakryj czepkiem. Dodatkowo owiń głowę ręcznikiem, by pod wpływem ciepła wniknęło w strukturę włosa więcej substancji odżywczych. Pozostaw na włosach około 30 min, następnie spłukaj.

Znalezione obrazy dla zapytania rytuały piekna

3. NAWILŻENIE CIAŁA I OKOLIC OCZU

Po prysznicu  nakładamy Serum Wyszczuplające na całe ciało.  Składniki, które mają wpływ na redukcję  tkanki tłuszczowej najlepiej zadziałają w nocy.  Jako alternatywę wklep Kolagen Naturalny. Sam proces wklepywania preparatu pobudzi mikrokrążenie zapewniając przy tym lepszą wchłanialność. I tak została nam tylko skóra wokół oczu. Bierzemy do ręki Eliksir Pod Oczy COLWAY i aplikujemy wokół oczu, po to by rano wstać, bez zasinień i worków pod oczami.

Wszystkie rytuały są przyjemne a sama świadomość, że nasza skóra jest zadbana poprawia samopoczucie każdej kobiecie. Wprowadzając zaledwie małe zmiany w codziennym funkcjonowaniu, w niedługim czasie zobaczyć duży rezultat. Pomyśl, że każdy krok i postęp w stosowaniu się do powyższych rytuałów – to nowa  z czasem odmieniona i piękna Ty.

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.