Kolagen Silver – pogromca Cellulitu

serum antycellulitW rannej poczcie mailowej, znalazłam takie oto pytanie:

hej,jaki najlepiej kolagen stosować na cellulit? joanna

Hej Joanno,
Pokrótce opisze Ci, jak powinien wyglądać zabieg przeciwcellulitowy.

Zacznij od porządnego złuszczenia naskórka. Z pomocą przyjdzie Ci PEELING Natural Collagen z koralowca. Skutecznie usuwa obumarły naskórek i odblokowuje pory, dzięki czemu, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapewnia skórze doskonały masaż, pobudza mikrokrążenie skórne oraz procesy regeneracji. Wyrównuje koloryt skóry i korzystnie wpływa na jej jędrność oraz gładkość.

Warto połączyć peeling ud i pośladków z intensywnym masażem skóry, który nie tylko poprawi ukrwienie, ale i zwiększy wchłanialność kosmetyków.

Następnie sięgnij po Kolagen Naturalny SILVER. Tylko regularność i konsekwencja aplikowania żelu jest Ci wstanie w tym pomóc. Kolagen zaleca się aplikować na dokładnie umytą i mokrą skórę, dwa razy dziennie. Nakładaj bardzo cienką warstwę żelu i delikatnie wklepuj opuszkami palców – zgodnie z układem mięśni. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania.

Ostatnim produktem przeciwko cellulitowi jest SERUM WYSZCZUPLAJĄCE Anti-cellulit – balsam do ciała, o zapachu i barwie cappuccino, który został specjalnie stworzony do walki z cellulitem.

Wcieranie’ SERUM połącz z intensywnym, silnym masażem. Zacznij od dolnych partii ciała ku górze, wmasowując kosmetyk silnymi, kulistymi ruchami. Najlepiej czynność powtarzać aż do pełnego wchłonięcia balsamu.

Pamiętaj, że walcząc z cellulitem nie możesz zapominać o stosowaniu odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej. Same kosmetyki, choćby były najlepsze, niewiele pomogą, jeśli nie zmienisz swoich nawyków. Zwalczanie cellulitu powinno przebiegać wielokierunkowo i być prawdziwą batalią.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.