WITAMINA C-OLWAY

witamina_c_i_kapsulki

WITAMINA C-OLWAY
SUPLEMENT DIETY

100 kapsułek

 

Witamina C-olway jest produktem unikalnym.

Nie zawiera ani jednego atomu kwasu askorbinowego (C6H8O6, E-300), pozyskiwanego fabrycznie w drodze syntezy.

Tymczasem miażdżąca większość produktów o nazwie handlowej: „witamina C”, to właśnie askorbiniany syntezowane lub mieszanki ekstraktów roślinnych z tak pozyskiwanymi askorbinianami, bądź ich solami mineralnymi.

Witamina C-olway jest
w 100% ekstraktem roślinnym!!


Zawiera tylko dwa składniki:

– ekstrakt kiełkującej, zielonej gryki
– ekstrakt owoców, skór i liści pomarańczy gorzkiej.

Oba te komponenty znajdują się obecnie w ścisłej awangardzie źródeł naturalnej witaminy C − o najwyższej stwierdzonej biodostępności.

Witamina C-olway:

 -Pomaga w produkcji kolagenu, który utrzymuje w dobrej kondycji naczynia krwionośne, kości i skórę,
Wysycenie witaminą C warunkuje prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu,
Doprowadzi Cię m.in. do gładszej i pełnej blasku skóry,
Wspomoże działanie Twojego układu odpornościowego i metabolizmu, a zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia poprawi Twoje ogólne samopoczucie,

Suplementacyjnie – spożywać 1 kapsułkę dziennie w porze najbardziej oddalonej od posiłku zawierającego owoce, warzywa lub inne źródła naturalnej witaminy C. Zalecane jest również rozdzielenie porcji poprzez rozsypanie w ciągu dnia do posiłków.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zwiększenie dziennej ilości spożywanego suplementu wymaga konsultacji z lekarzem. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.

Opakowanie zawiera:
– 100 kapsułek, które wystarczą Ci na ponad 3 miesiące stosowania!!

Chcesz zamówić witaminę? Kliknij i zamów: www.kolagen.pl/p78,witamina-c-c-olway-blistry-nowosc.html

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top