Piękno na wagę złota! Maski z 24-karatowym złotem

zlota-maskaOdmładzająca i pielęgnacyjna moc złota znana jest ludzkości od zarania dziejów. Podobno sama królowa hellenistycznego Egiptu, Kleopatra słynąca z wyjątkowej dbałości o urodę, oprócz poddawania się odżywczym mlecznym kąpielom, sypiała regularnie w złotej masce, aby zachować idealnie młody wygląd.

Dzięki Masce Kolagenowej z Nanozłotem, Ty również przekonasz się o niezwykłych właściwościach terapii złotem i poczujesz się, jak prawdziwa królowa piękności!

Samo złoto:
– stymuluje produkcję kolagenu i elastyny – wpływa na napięcie, jędrność i elastyczność skóry oraz redukcję zmarszczek;

– usuwa przebarwienia – poprawia koloryt skóry, rozświetla i nadaje jej blask;
– zwalcza szkodliwe rodniki, nie dopuszcza do przedwczesnego starzenia się.

Złoto od wieków było pożądane za jego odmładzające i zdrowotne właściwości. Maski z Nanozłotem to nowoczesny zabieg polegający na terapii 24-karatowym złotem, idealny dla Ciebie, jeśli marzysz o gładkiej, aksamitnej skórze pozbawionej zmarszczek.

Działanie Masek:
• Doskonale i długotrwale nawilżają skórę twarzy;
• Regularnie stosowane regenerują naskórek, redukują głębokość i długość zmarszczek;
• Przywracają jędrność i elastyczność skóry;
• Odświeżają skórę przydając jej świetlistości;
• Przywracają promienny i młody wygląd twarzy.

Po 1-2 użyciach – można zaobserwować natychmiastowy efekt nawilżający i nasycający skórę peptydami kolagenowymi (naprawa komórek naskórka). Skóra nabierze blasku i zostanie rozświetlona, a cienie pod oczami zmniejszą się. Po 3-4 użyciach – nastąpi redukcja mniejszych zmarszczek, zmniejszą się pory i poziom melaniny, skóra będzie jędrna i elastyczna. Po 5-7 użyciach – zaobserwujesz widoczną redukcję zmarszczek (rewitalizacja skóry).

Wyraźne odmłodzenie to tylko niektóre z niezwykłych efektów, których możesz spodziewać się po zabiegu. Złoto zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, dlatego maski z 24-karatowym złotem polecane są osobom w każdym wieku.

Chcesz przeczytać więcej na temat Masek Kolagenowych z Nanozłotem?

Kliknij: www.kolagen.pl/p61,maski-kolagenowe-z-nanozlotem.html

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.