Kolagen na Stawy

Dolegliwości związane ze stawami dotykają coraz większą liczbę osób i to niestety nawet młodych.

Spowodowane jest to m.in. obecnym trybem życia, nadwagą, brakiem ruchu, stresem. Do rozwoju zwyrodnienia stawów może przyczynić się także uraz, związany np. ze zbyt dużym wysiłkiem czy nabytą kontuzją, a także patologia w budowie anatomicznej, choroby autoimmunologiczne oraz niedobory żywieniowe, które prowadzą do zaburzeń w strukturze.

Przeważnie choroby stawów zaczynają się od ścierania aż do całkowitego zdarcia chrząstki stawowej. W konsekwencji staw nie pracuje już prawidłowo – pojawiają się zgrzyty, trzaski, a po pewnym czasie nawet ból stawu.

Zapalenie kości i stawów, zwane również „chorobą zwyrodnieniową stawów” może być kalectwem, ale istnieją naturalne produkty, dzięki którym otrzymasz pomoc przy obolałych stawach. Przy kuracji stawów z powodzeniem wykorzystywany jest kolagen.


N
a taki stan najprostszym rozwiązaniem są środki przeciwbólowe lub leki przeciwzapalne, które zmniejszają ból. Niestety jest to rozwiązanie tylko na jakiś czas i musisz się liczyć z tym, że leki zniszczą Ci wątrobę..

 

Proponuję Ci Kolagen Naturalny
– z powodzeniem wykorzystywany w kuracji stawów
!


Kolagen Naturalny Graphite
jest pozyskiwany ze skóry ryby tołpygi. Żel zawiera naturalne składniki /skład wg INCI/: auqa, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.


Co to jest kolagen?


Kolagen jest częścią podstawy tkanki łącznej i najważniejszym białkiem człowieka. Pełni rolę specyficznej substancji kleistej spajającej elementy komórkowe, ułatwiając tym samym formowanie się z nich tkanek i narządów. Dzięki temu zapewnia utrzymanie w zdrowiu i doskonałej kondycji wiele ważnych struktur naszego organizmu, takich jak: ścięgna, kości, skórę, włosy i paznokcie.

Kolagen w naszym organizmie /przez całe życie/ pozostaje w stałej wymianie. Najtrwalszy jest w kościach, gdzie wymiana następuje co rok, zaś najmniej trwały jest w wątrobie, gdzie trwa to miesiąc.

W tkance kostnej znajduje się sieć włókien kolagenowych, w której zawieszone są składniki mineralne budujące kość. To właśnie dzięki obecności kolagenu, kości są giętkie i lepiej amortyzują wstrząsy. Postępujący wraz z wiekiem proces utraty kolagenu może przyspieszać ubytek masy kostnej.

Ogólnie mówiąc, Kolagen przeznaczony jest dla osób narażonych na znaczne obciążenia stawów.

Kolagen zawiera w swym składzie łatwo przyswajalne białka kolagenowe z ryb, których skład zbliżony jest do tych występujących w tkance łącznej organizmu. 

Chcesz zakupić Kolagen? Wejdź: www.kolagen.pl

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top