Kolagen na hemoroidy

Hemoroidy, inaczej mówiąc żylaki odbytu, mogą być przyczyną dolegliwości aż u połowy populacji dorosłych osób. Klasyfikowane są zwykłe na wewnętrzne i zewnętrzne.

Żylaki wewnętrzne są poduszkowatymi uwypukleniami utworzonymi przez sploty żylne i tkankę łączną odbytu. Są one obecne od urodzenia i wspomagają inne mechanizmy w zamykaniu kanału odbytu.

PRZYCZYNY HEMOROIDÓW


D
o przyczyn powstawania hemoroidów zaliczamy przede wszystkim zaburzenia układu wydalniczego, a więc biegunki i zaparcia, siedzący tryb życia, choroby wątroby, otyłość, ciąża, nadciśnienie w żyle wrotnej wątroby,
uprawianie niektórych sportów zawodowych (np. biegi długodystansowe), również stosunki analne.

Objawowemu przebiegowi choroby sprzyja także starszy wiek – tkanka łączna, która mocuje poszerzone naczynia żylne wewnątrz odbytu, wiotczeje, przez co wypadają one na zewnątrz i powodują silne dolegliwości.

STOSOWANIE KOLAGENU


Hemoroidy
sprawiają niemałą udrękę, są schorzeniem kłopotliwym i uciążliwym. Aby złagodzić ból i zmniejszyć uczucie swędzenia proponuję zastosować Kolagen Naturalny Graphite.

W składzie białka kolagenu znajdują się polipeptydy mające właściwości opiatowe, powodujące właśnie zmniejszenie bólu.

Efektem stosowania kolagenu jest poprawa uszczelnienia i wygładzenie naczyń krwionośnych – dzięki żelowi ścianki są mocniejsze oraz bardziej elastyczne. Kolagen Graphite zapobiega też odnawianiu się problemu, czy powstawaniu nowych hemoroidów.

Pamiętaj Kolagen Graphite stosujemy dwa razy dziennie, na dokładnie umytą i koniecznie wilgotną skórę.

Nakładamy bardzo cienką warstwę kolagenu oraz delikatnie wklepujemy. Jeżeli żylaki pękły i sączą się – to stosuj kolagen wokół tej rany; jeżeli nie sączą się – to można posmarować wprost na to miejsce.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

7 thoughts on “Kolagen na hemoroidy

 1. Witam ! Mam pytanie jak stosować kalogen grapfity na hemoroidy żylaki odbytu wewnętrzne . Pozdrawiam Zbyszek

 2. mi też pomógł grafit ale zaczęłam brać colvite w tabletkach i witaminę C ,po ostatnich badaniach wykazało że niema zapalenia żylaka odbytu trwało to 4 miesiące

 3. 100% prawda. Zylaki odbytu cofają się po smarowaniu kolagenem do tego stopnia, że ludzie rezygnują z zabiegów, szczypanie owszem jest, ale tylko w stanach ostrych, krwiawiących i dokładnie od kwasu mlekowego w kolagenie. Jak komuś przeszkadza można rozwadniać, ale pieczenie trwa chwilę mozna wytrzymac. Polecam kolagen na hemoroidy

  1. Witaj,

   Dziękuję za opinię.
   Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z Kolagenu.
   Pozdrawiam, Agnieszka

 4. najlepszym sposobem jest kora debu podmywac sie jak tylkomozliwe lub do kapieli sprawdzone na sobie

  1. Witaj,

   Dziękuję za komentarz,
   Skoro Ci wywar z kory dębu pomaga – to tak stosuj. Pamiętaj, że ważna jest też profilaktyka, a nie tylko samo leczenie istniejącego już problemu.

   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top