fbpx

Kolagen na hemoroidy

Hemoroidy, inaczej mówiąc żylaki odbytu, mogą być przyczyną dolegliwości aż u połowy populacji dorosłych osób. Klasyfikowane są zwykłe na wewnętrzne i zewnętrzne.

Żylaki wewnętrzne są poduszkowatymi uwypukleniami utworzonymi przez sploty żylne i tkankę łączną odbytu. Są one obecne od urodzenia i wspomagają inne mechanizmy w zamykaniu kanału odbytu.

PRZYCZYNY HEMOROIDÓW


D
o przyczyn powstawania hemoroidów zaliczamy przede wszystkim zaburzenia układu wydalniczego, a więc biegunki i zaparcia, siedzący tryb życia, choroby wątroby, otyłość, ciąża, nadciśnienie w żyle wrotnej wątroby,
uprawianie niektórych sportów zawodowych (np. biegi długodystansowe), również stosunki analne.

Objawowemu przebiegowi choroby sprzyja także starszy wiek – tkanka łączna, która mocuje poszerzone naczynia żylne wewnątrz odbytu, wiotczeje, przez co wypadają one na zewnątrz i powodują silne dolegliwości.

STOSOWANIE KOLAGENU


Hemoroidy
sprawiają niemałą udrękę, są schorzeniem kłopotliwym i uciążliwym. Aby złagodzić ból i zmniejszyć uczucie swędzenia proponuję zastosować Kolagen Naturalny Graphite.

W składzie białka kolagenu znajdują się polipeptydy mające właściwości opiatowe, powodujące właśnie zmniejszenie bólu.

Efektem stosowania kolagenu jest poprawa uszczelnienia i wygładzenie naczyń krwionośnych – dzięki żelowi ścianki są mocniejsze oraz bardziej elastyczne. Kolagen Graphite zapobiega też odnawianiu się problemu, czy powstawaniu nowych hemoroidów.

Pamiętaj Kolagen Graphite stosujemy dwa razy dziennie, na dokładnie umytą i koniecznie wilgotną skórę.

Nakładamy bardzo cienką warstwę kolagenu oraz delikatnie wklepujemy. Jeżeli żylaki pękły i sączą się – to stosuj kolagen wokół tej rany; jeżeli nie sączą się – to można posmarować wprost na to miejsce.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RafalzbigniewluizaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
dawidek
Gość
dawidek

najlepszym sposobem jest kora debu podmywac sie jak tylkomozliwe lub do kapieli sprawdzone na sobie

luiza
Gość

mi też pomógł grafit ale zaczęłam brać colvite w tabletkach i witaminę C ,po ostatnich badaniach wykazało że niema zapalenia żylaka odbytu trwało to 4 miesiące

zbigniew
Gość

Witam ! Mam pytanie jak stosować kalogen grapfity na hemoroidy żylaki odbytu wewnętrzne . Pozdrawiam Zbyszek

Rafal
Admin