Znana recenzentka ocenia produkty Colway

drżenie rąk, ParkinsonZapraszam Cię do zapoznania się z opinią Mai – znanej internetowej recenzentki wszelkiej maści kosmetyków .

W poniższym FILMIE ocenia ona produkty Colway: Kolagen Naturalny Platinum, Kolagenowy Żel do Mycia Twarzy, Eliksir pod Oczy, Ultranawilżający Balsam Kolagenowy Do Ciała oraz Maseczkę Kosmetyczną „Last Minute”.

Jak widzisz jest co oceniać, dlatego tym bardziej warto obejrzeć tą recenzję 🙂 WIDEO znajdziesz poniżej:

Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Wystarczy, że klikniesz w nazwę danego produktu:

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

Posts created 124

6 thoughts on “Znana recenzentka ocenia produkty Colway

 1. Spotkałam na weselu kuzynkę ,która zachwalała produkty kolagenowe, mówiła ,że nie może bez nich żyć. Wszystkie bóle stawowe ustąpiły, a cerę (widziałam ) miała doskonałą. Już czekam na próbki od Colway. Filmik tak zachęcający ,że już myślę co komu w rodzinie kupię.Czuję , że też się uzależnię.Pozdrawiam

  1. Dziękujemy pięknie za ten komentarz 🙂
   Dana, pamiętaj jedynie, że próbka służy temu, by sprawdzić jak skóra reaguje na kolagen itp.
   Efekty przynosi cierpliwe i systematyczne stosowanie kolagenu 🙂

 2. Dopiero niedawno rozpoczęłam przygodę z kolagenem, zamawiając Calvitę, próbki Platinum i w końcu samo Platinum. Przyznam, że produkt świetnie się wchłania, nie daje uczucia ściągania skóry. Jestem z niego zadowolona i mam ochotę na zamówienie eliksiru pod oczy i maseczki kolagenowej. Zastanawiam się też, czy nie polecić jakiś produktów memu 25 -letniemu synowi, który ma atopową skórę i od urodzenia jest uczulony na roztocza.

  1. Witam serdecznie,

   Dziękuję pięknie za opinię 🙂 🙂 Cieszę się, że jest Pani zadowolona ze stosowania produktu.

   Jak najbardziej w przypadku Pani syna polecam zastosować żel kolagenowy do mycia http://www.kolagen.pl/p54,kolagenowy-zel-do-mycia.html oraz kolagen w żelu – Platinum (twarz) http://www.kolagen.pl/k1,kolagen-platinum.html oraz ciało (Silver) http://www.kolagen.pl/k2,kolagen-silver.html.
   Kolagen naturalny pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry i zmniejsza objawy chorobowe. Żel dogłębnie nawilża skórę poprzez dostarczenie wody w głębsze partie skóry – w strukturze potrójnej superhelisy.
   Zadrapania i inne rany goją się szybciej. Starsze uszkodzenia, jak blizny po poważniejszych ranach, głębokich zmianach – stają się mniej widoczne i mniejsze. Kolagen posiada właściwości kojące, które znacznie uśmierzają uczucie pieczenia, swędzenia a nawet bólu.
   Na świeżo umytą skórę (nieosuszoną z wody po umyciu) nanieść niewielką warstwę żelu (jedna dawka dozownika na twarz powinna w zupełności wystarczyć)
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 3. Od 3 lat używam produktów kolagenowych i myślę, że odmłodziłam się o 10 lat to najlepszy dowod jakie są wspaniałe. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Witam,
   Dziękuję pięknie za opinię 🙂 🙂 Cieszę się, że jest Pani zadowolona ze stosowania produktów Colway. Taka opinia to bardzo cenna informacja.
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top