Kolagen na trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest schorzeniem, na stan dzisiejszej wiedzy nieuleczalnym, o nieustalonej dotąd etiologii. Jednak nie można się załamywać – choć samego problemu, według medycyny, nie da się całkowicie w tej chwili wyleczyć, to jego widoczne objawy da się skutecznie zredukować.

Wiadomo, że trądzik różowaty ma związek z występowaniem łojotoku i zaburzeniami naczyniowo – ruchowymi. Skóra zaatakowana trądzikiem różowatym jest bardzo wrażliwa, wymaga stosowania najbardziej delikatnych kosmetyków, pozbawionych wszelkich barwników, silnie działających dodatków czy też substancji zapachowych. Dlatego też w tak delikatnym przypadku zalecane jest stosowanie żelu kolagenowego, przeznaczonego do skóry nadwrażliwej i problematycznej, dokładnie takiej jaka jest przy trądziku różowatym – Kolagenu Natywnego GOLD.

Kolagen GOLD jest całkowicie bezpiecznym żelem , który wzmocnia warstwę kolagenową, eliminuje podejrzewane o wywoływanie trądziku bakterie i pasożyty oraz zwalcza stany zapalne w skórze.

___________________________________________________________________________

Wnioski z prac prof. Wandy Brajczewskiej-Fisher, znanej immunolog i dermatolog, wskazują na pozytywne rezultaty zastosowania kolagenu m.in. właśnie w „chorobach skóry związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem gruczołów łojowych (trądzik zwykły i różowaty) z wyjątkiem wystąpienia głębokich zmian ropowiczych, które wymagają uprzedniego leczenia przeciwinfekcyjnego„.

___________________________________________________________________________

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Kolagenie GOLD, zajrzyj:

http://www.kolagen.pl/Kolagen-Natywny-GOLD

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

Posts created 124

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top