Kolagen opinie

Pani Dorota Porwoł (dane personalne zostały opublikowane za zgodą Pani Doroty) jest idealnym przykładem na to, jakie efekty może przynieść cierpliwe i systematyczne stosowanie Kolagenu na trądzik różowaty.

Gdy tylko dostałam tego maila wiedziałam, że muszę Ci go pokazać. Bo każdy może osiągnąć tak wspaniałe rezultaty 🙂

Kliknij poniżej na zdjęcie i przeczytaj opinię osoby, która z trądzikiem różowatym walczyła od kilku lat:

<kliknij aby powiększyć>

———————– AKTUALIZACJA  01.02.2020———————–

Pani Dorota na trądzik różowaty stosowała Kolagen Platinum. Jednak wówczas jeszcze nie było TEGO PREPARATU przeznaczonego właśnie to skóry problematycznej, takiej jak ta z trądzikiem różowatym. TEN NATURALNY PREPARAT zachowuje właściwości Kolagenu Platinum, a do tego wzbogacony jest o substancje przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne i antybakteryjne, co jest istotne przy trądziku różowatym.

 

 

A może Ty też zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią o kolagenie? Czekam na kontakt.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

6 thoughts on “Kolagen opinie

 1. Dobrze że komuś pomógł na trądzik, stosuję 1,5miesiąca dwa razy dziennie i … i nic… oprócz poprawy napięcia skóry na trądzik nie pomaga kolagen, niestety.

  1. Gosiu,
   Jaki kolagen Pani stosowała na trądzik? Jak długo? Jakiej konsystencji był kolagen? Wodnistej czy żelowej? Czy na trądzik stosowała Pani kolagen w żelu – Gold – produkt ukierunkowany na problematyczną skórę?
   http://www.kolagen.pl/p105,kolagen-natywny-native-gold.html Produkt działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo.
   Proszę o więcej informacji.
   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. Stosuje od okolo dwoch miesiecy i jestem bardzo zadowolona,cera jest gladka ,napieta,rozswietlona,napewno bede uzywac

  1. Cieszymy się, że już zauważa Pani efekty 🙂 Dziękujemy za opinię 🙂

 3. Witam
  Od czerwca tego roku stosuję Kolagen Naturalny,to co się stało z moją twarzą to chyba jakiś Cud, mój trądzik różowaty znikł. Jestem bardzo szczęśliwy i wszystkim go polecam.
  Bardzo dziękuję !
  Pozdrawiam.

  1. Norbert, super, że już widzisz efekty! 🙂
   Jeżeli chciałbyś się podzielić z innymi zdjęciami np. przed stosowaniem kolagenu i obecnymi, będziemy bardzo wdzięczni za zgodę na ich publikację tu na blogu 🙂

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top