Cukrzyca a Kolagen Naturalny

Cukrzyca – to przewlekła choroba metaboliczna wywołana przez brak, bądź nieprawidłowe działanie insuliny. Charakteryzuje się podwyższonym stężeniem glukozy (hiperglikemią) we krwi. Insulina to wytwarzany w trzustce hormon, który bierze udział w regulacji wszystkich procesów przemiany materii zachodzących w organizmie człowieka. Aby glukoza mogła być źródłem energii, niezbędna jest odpowiednia ilość prawidłowo spełniającej swoje funkcje insuliny. Nieleczona cukrzyca może być przyczyną m.in.: utraty wzroku, niewydolności nerek, uszkodzenia włókien nerwowych, sprzyjających miażdżycy zmian w naczyniach krwionośnych. Zachorowania zdarzają się w każdym wieku a szacuje się, że w Polsce na cukrzycę choruje już około 2.5 miliona osób..
Koniecznie obejrzyj poniższy film i wyraź swoją opinię poniżej:
 

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić? >> Kliknij poniżej i napisz. >> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

5 Komentarze

 • Agnieszka
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witaj,
  Świetnie, to wspaniała wiadomość.
  Bardzo się cieszę i dziękuję za tak cenny komentarz. Na pewno i innym pomoże uwierzyć, że warto stosować Colvitę.
  Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 • Jola
  Posted 1 1 0Polubienia

  Dziękuję 🙂

 • Jola
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam ponownie…
  Czy może wiadomo jest ile stosować i czy w ogóle pomoże kolagen nastoletniej dziewczynie mającej jakby odmianę cukrzycy, hiperinsulinemię. Czyli jej organizm nadprodukuje insulinę.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
  J.

  • Agnieszka
   Posted 1 1 0Polubienia

   Witam serdecznie,

   W przypadku tego pytania niestety moja wiedza nie jest dostateczna, abym mogła odpowiedzieć na te pytanie z 100% gwarancją poprawności.
   Do chwili obecnej nie spotkałam się z takim pytaniem a także nie spotkałam się z opinią, by kolagen mógł pomóc przy hiperinsulinemii. Jeżeli coś uda mi się ustalić, napiszę.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.