Cukrzyca a Kolagen Naturalny

Cukrzyca – to przewlekła choroba metaboliczna wywołana przez brak, bądź nieprawidłowe działanie insuliny. Charakteryzuje się podwyższonym stężeniem glukozy (hiperglikemią) we krwi. Insulina to wytwarzany w trzustce hormon, który bierze udział w regulacji wszystkich procesów przemiany materii zachodzących w organizmie człowieka. Aby glukoza mogła być źródłem energii, niezbędna jest odpowiednia ilość prawidłowo spełniającej swoje funkcje insuliny. Nieleczona cukrzyca może być przyczyną m.in.: utraty wzroku, niewydolności nerek, uszkodzenia włókien nerwowych, sprzyjających miażdżycy zmian w naczyniach krwionośnych. Zachorowania zdarzają się w każdym wieku a szacuje się, że w Polsce na cukrzycę choruje już około 2.5 miliona osób..
Koniecznie obejrzyj poniższy film i wyraź swoją opinię poniżej:
 

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić? >> Kliknij poniżej i napisz. >> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!
Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

5 thoughts on “Cukrzyca a Kolagen Naturalny

 1. Witaj,
  Świetnie, to wspaniała wiadomość.
  Bardzo się cieszę i dziękuję za tak cenny komentarz. Na pewno i innym pomoże uwierzyć, że warto stosować Colvitę.
  Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 2. Dziękuję 🙂

 3. Witam ponownie…
  Czy może wiadomo jest ile stosować i czy w ogóle pomoże kolagen nastoletniej dziewczynie mającej jakby odmianę cukrzycy, hiperinsulinemię. Czyli jej organizm nadprodukuje insulinę.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
  J.

  1. Witam serdecznie,

   W przypadku tego pytania niestety moja wiedza nie jest dostateczna, abym mogła odpowiedzieć na te pytanie z 100% gwarancją poprawności.
   Do chwili obecnej nie spotkałam się z takim pytaniem a także nie spotkałam się z opinią, by kolagen mógł pomóc przy hiperinsulinemii. Jeżeli coś uda mi się ustalić, napiszę.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top