Czy Kolagen Natywny Gold naprawdę działa?

Działa i mamy dla Was coś na potwierdzenie. Kolagen Natywny Gold przeszedł z celującym wynikiem teksty aplikacyjne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną, prowadzone przez organizację J. S. Hamilton Poland S. A. Ale zanim opowiemy Wam o badaniach, najpierw krótko przypomnimy, jak niesamowity jest to produkt i dlaczego.

Kolagen Natywny Gold to drugi z naszych kolagenów nowej generacji. Powstał na bazie Kolagenu Natywnego Pure – w pełni naturalnego kosmetyku o niemal idealnej czystości biologicznej i pH 5,5 perfekcyjnie zbliżonego do pH skóry człowieka.

Kolagen izolowany jest ze skór rybich w postaci helis.To zbiór peptydów, które penetrują barierę naskórka pobudzając fibroblasty – nasze stocznie wytwórcze – do produkcji kolagenu ustrojowego. Na etapie molekularnym cechuje go transdermalność oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego.

Do bazy – Kolagenu Natywnego Pure – dodaliśmy substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, przeciwdrobno-ustrojowych, przeciwgrzybicznych i naprawczych.. Tak właśnie powstał Kolagen Natywny Gold.

Efekt? Zastosowane złoto koloidalne w synergii z peptydami kolagenu działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, oddziałuje kojąco, antybakeryjnie, biostymulująco. Laktoferyna nadająca żelowi kolagenowemu lekki różowy odcień, to bioaktywne białko, działające przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo. Produkt wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczony jest dla osób, które mają skórę problematyczną, nadwrażliwą, skłonną do przebarwień, borykającą się z wypryskami.

Czas na dowody! Wróćmy do badań przeprowadzonych przez J. S. Hamilton Poland. Badania aplikacyjne odbywają się z udziałem wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy probantów, którzy w określonych warunkach i czasie testują produkt. Prowadzone są przez specjalistów ds. badań aplikacyjnych pod nadzorem lekarza dermatologa. Sposób użytkowania i częstotliwość aplikacji produktu są dostosowane do rodzaju preparatu.

Efekt badań? Intencję zakupu po regularnym stosowaniu przez okres 4 tygodni zadeklarowało 92% probantek. W porównaniu z wyrobami o analogicznym przeznaczeniu stosowanymi dotychczas, badany produkt został oceniony jako lepszy przez 80% testujących, jako porównywalny przez 8%. 12’% probantek nie stosowało wcześniej tego typu produktu.

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.