Stosuj Naturalny TONIK z Kolagenem

Pytanie na dziś:

„Mam pytanie dotyczace toniku.
Wieczorem po zmyciu makijazu i wzieciu prysznica wmasowywuje kolagen w cale cialo. Nie bardzo wiem kiedy powinnan przemyc twarz tonikiem?

Ja robie to tak, ale nie wiem czy prawidlkowo. Zmywam twarz zelem i przecierem tonikiem. Po wchlonieciu toniku przez skore nawilzam ponownie woda i dopiero wcieram kolagen, a po wchlonieciu nakladam krem. Nie mam pewnosci czy nie powinno byc odwrotnie. Czyli zmycie zelem, nastepnie kolagen,a po wchlonieciu i ponownym zwilzeniu dopiero tonik. Pozdrawiam i prosze o odp.”

Kolagen nakładamy zawsze na świeżo umytą i wilgotną skórę. Nie należy nakładać Kolagenu, po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem, mleczkiem czy innym produktem o odczynie kwaśnym, bo kolagen „się zetnie „.

Jeżeli Pani posiada bezalkoholowy Tonik Natural Collagen, to wystarczy zmyć twarz kolagenowym żelem, następnie stonizować skórę, odczekać aż skóra wyschnie (tonik szybko się wchłania) a następnie zwilżyć twarz lekko wodą (np. za pomocą wacika) i może Pani od razu nakładać Kolagen Platinum. Czyli dokładnie tak, jak Pani teraz robi.

Jeżeli nie posiada Pani Toniku Colway, to proszę sprawdzić skład kosmetyku. Jeżeli występuje np. cynk, to tuż po zmyciu twarzy Kolagenowym żelem do mycia, a później tonikiem – należy odczekać ok. 30minut i wtedy zwilżyć twarz wodą a następnie nałożyć Kolagen.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

2 Komentarze

 • Aniela z T.
  Posted 0 0 0Polubienia

  Uzawam bardzo duzo Colagenu Colwey. Jestem bardzo zadowolona. Rezultaty wspaniale, ale z tym tonikiem mam rowniez problemy. Jezeli stosuje hydrolaty na rozany lub lavendowy czy krzemowy, moge natychmiast polozyc Colagen?

  • Agnieszka
   Posted 0 0 0Polubienia

   Witam serdecznie,

   Proszę o podanie składu produktów.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.