Przechowywanie Kolagenu – Uwaga idą upały!

Idą upały… podobno w tym roku wcześniej, niż zawsze. Dlatego wcześniej przypominam o zasadzie przechowywania kolagenu podczas upałów.

Kolagen NaturalnyPlatinum, Silver i Graphite (tylko ich dotyczy zakres temperaturowy) zachowują swoją biologiczną aktywność jedynie do 28°C. Wyższe temperatury mogą zagrażać ich postaci żelowej. Są to bariery ustanowione przez Naturę.

Przechowywanie przez dłużej niż 2-3 godziny w temp. powyżej 28°C, spowoduje rozpad potrójnej helisy kolagenu. Czyli z gęstego żelu zrobi się wodnista ciecz, przypominająca wodę.

Niestety przy takich temperaturach – produktu nie ochroni ani grube szkło butelki, ani udoskonalony termoboks.

Krótko mówiąc: struktura żelowa zamieniająca się w wodnistą ciecz – to już produkt niepełnowartościowy. Traci on wtedy właściwości odmładzające i naprawcze skóry. Można go jednak dalej stosować, ponieważ staje się doskonałym żelem nawilżającym, ale niestety nic poza tym.

Naukowcy wytwarzający Kolagen biologicznie Aktywny, cały czas pracują nad poszerzeniem barier temperaturowych. Ale do czasu kiedy to nastąpi..

Chroń latem kolagen przed słońcem i nie zostawiaj go w nagrzanym samochodzie. Podczas podróży, po wyjęciu – zawsze chowaj go ponownie do termoboksu styropianowego. W temperaturze pokojowej produkt ma się całkiem dobrze i zachowuje swoje właściwości, więc możesz go przechowywać w nocnej szafce, w komodzie, łazience a ostatecznie w lodówce..

Chcesz kupić ORYGINALNY  Kolagen Colway w sprawdzonym sklepie, z zagwarantowaną dostawą aktywnego kolagenu?

Kliknij i złóż zamówienie w sklepie:www.kolagen.pl
Kolagen możesz
także zamówić pisząc na adres mailowy: sklep(małpa)kolagen.pl
Zadzwoń do mnie i zamów interesujące Cie produkty: /85/ 652-02-01; 886-886-886.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.