Przechowywanie Kolagenu – Uwaga idą upały!

Idą upały… podobno w tym roku wcześniej, niż zawsze. Dlatego wcześniej przypominam o zasadzie przechowywania kolagenu podczas upałów.

Kolagen NaturalnyPlatinum, Silver i Graphite (tylko ich dotyczy zakres temperaturowy) zachowują swoją biologiczną aktywność jedynie do 28°C. Wyższe temperatury mogą zagrażać ich postaci żelowej. Są to bariery ustanowione przez Naturę.

Przechowywanie przez dłużej niż 2-3 godziny w temp. powyżej 28°C, spowoduje rozpad potrójnej helisy kolagenu. Czyli z gęstego żelu zrobi się wodnista ciecz, przypominająca wodę.

Niestety przy takich temperaturach – produktu nie ochroni ani grube szkło butelki, ani udoskonalony termoboks.

Krótko mówiąc: struktura żelowa zamieniająca się w wodnistą ciecz – to już produkt niepełnowartościowy. Traci on wtedy właściwości odmładzające i naprawcze skóry. Można go jednak dalej stosować, ponieważ staje się doskonałym żelem nawilżającym, ale niestety nic poza tym.

Naukowcy wytwarzający Kolagen biologicznie Aktywny, cały czas pracują nad poszerzeniem barier temperaturowych. Ale do czasu kiedy to nastąpi..

Chroń latem kolagen przed słońcem i nie zostawiaj go w nagrzanym samochodzie. Podczas podróży, po wyjęciu – zawsze chowaj go ponownie do termoboksu styropianowego. W temperaturze pokojowej produkt ma się całkiem dobrze i zachowuje swoje właściwości, więc możesz go przechowywać w nocnej szafce, w komodzie, łazience a ostatecznie w lodówce..

Chcesz kupić ORYGINALNY  Kolagen Colway w sprawdzonym sklepie, z zagwarantowaną dostawą aktywnego kolagenu?

Kliknij i złóż zamówienie w sklepie:www.kolagen.pl
Kolagen możesz
także zamówić pisząc na adres mailowy: sklep(małpa)kolagen.pl
Zadzwoń do mnie i zamów interesujące Cie produkty: /85/ 652-02-01; 886-886-886.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top