Rybi Kolagen – różnice

Bardzo ciekawy e-mail z unikalnym dość pytaniem znalazłam w mojej dzisiejszej poczcie..

Mam pytanie czym sie rozni kolagen rybi od bydlecego? pozd”

Przede wszystkim nie alergizuje.

Im szlachetniejsze gatunki ryb służą do ekstrakcji kolagenu, im mniej zanieczyszczone akweny słodkowodne są źródłem ich odłowu – tym bardziej spada, aż do granicy promilowej błędu statystycznego, odsetek osób, które uczula produkt wytwarzany na bazie ekstraktu w ten sposób pozyskiwanego.

Od 1999 roku odchodzi się w chirurgii plastycznej i kosmetologii od kolagenu wołowego. Kolagen rybi wyklucza przeniesienie prionów. Mimo, że ryzyko jego jest znikome, psychoza wytworzona przez media odstręcza klientelę od kolagenu bydlęcego.

Najważniejsze wreszcie dla nas. To ekstrakt skór rybich, najpierw łososiowatych, potem karpiowatych, poddał się polskiej metodzie hiperfiltracji poprzez fibroiny jedwabiu, co dało znany nam wszystkim efekt.

Inną różnicą jest fakt, że budowa aminokwasowa kolagenu rybiego jest zbliżona do budowy kolagenu ludzkiego. Dzięki temu, nasze ciało nie traktuje tego kolagenu, jako ciało obce. Nie zwalcza go. A to z kolei przyczynia się do dużo większego pobudzenia naszych rodzimych komórek – do produkcji naszego własnego kolagenu w organizmie.

>>  Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>>  Kliknij poniżej i napisz.
>>  Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

2 thoughts on “Rybi Kolagen – różnice

 1. Witam. jestem mama 8 letnigo chorego chlopca ( zla praca kolagenu). Szukam wszelkich prwdziwych informacji dotyczacych dobrze przysfajalnego kolagenu. interesuje mnie suplementacja wewnetrzna i zewnetrzna.Czy ktos posiada takie iinformacje?

  1. Witam,

   Na naszym blogu znajdzie Pani dużo prawdziwych informacji o przyswajalności Kolagenu.

   W razie dodatkowych pytań, chętnie służę pomocą.
   Mail: sklep(małpa)kolagen.pl

   pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top