Pytanie klientki.. Kolagen a karmienie piersią

W dzisiejszej poczcie znalazłam bardzo ciekawy e-mail z unikalnym pytaniem. Oto treść pytania..

Witam. Niedawno zostałam mamą i mam okropne rozstępy, których się wstydzę. Moje zasadnicze pyt. brzmi czy kolagen można używać na biust podczas karmienia piersią?

Pozdrawiam ewa”

Oczywiście, że możesz stosować kolagen.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy.

D
latego śmiało możesz stosować Kolagen Silver również podczas karmienia piersią.

W
przypadku występowania jakichkolwiek przeciwwskazań, producent byłby zmuszony do zamieszczenia takiej informacji na opakowaniu oraz w ulotce informacyjnej, która jest dołączona do każdego opakowania.

D
o pozbycia się
rozstępów i ujędrniania piersi zalecany jest Kolagen Naturalny Silver, występujący w trzech wielkościach: 50ml, 100ml, 200ml.
Szczegółowe informacje na temat tego produktu znajdziesz na naszej stronie internetowej, pod adresem: www.kolagen.pl<– kliknij>>  Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>>  Kliknij poniżej i napisz.
>>  Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

10 Komentarze

 • justyna
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam
  Czy kolagenu silver można używać w czasie ciąży już od 1 trymestru? Chodzi zwłaszcza o smarowanie skóry na brzuchu.

  • Rafal
   Posted 1 1 0Polubienia

   Justyna,
   Tak 🙂
   Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy.

   Z przyczyn wyłącznie prawnych (i tylko takich) można zaprzestać stosowania Kolagenu Naturalnego na brzuch od 4 do 8 miesiąca ciąży.

   Na resztę ciała (m in. twarz, szyja dekolt, biust, uda, pośladki, boki) bez obaw można cały czas stosować.
   W przypadku występowania jakichkolwiek przeciwwskazań, producent byłby zmuszony do zamieszczenia takiej informacji na opakowaniu oraz w ulotce informacyjnej, która jest dołączona do każdego opakowania.

 • ewix
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam. Mam problem z rozstepami, znajdują sie głównie na piersiach i udach z wewnętrznej strony , są czerwone a czasami nawet fioletowe. Mogę prosić o jakieś rady? Mozna coś z tym zrobić?

 • smeczek
  Posted 1 1 0Polubienia

  Kolagen jest częścia tego co nam brakuje po 30 roku życia w naszym organizmie. Jeśli jesteśmy świadomi i rozsądni, to kożystajmy z dobra polskaiej nauki.

 • Agnieszka
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witaj,

  Dziękuję pięknie za opinię. Taka opinia to bardzo cenna informacja.

  W tym przypadku mogę zaproponować zakup karty rabatowej, która w chwili obecnej jest w promocyjnej cenie 5,00zł. Zakupując taka kartę nabywa się możliwość zakupów wstępnie z 10% rabatem.
  Karta rabatowa upoważnia do zakupu ze zniżką na wszystkie produkty z linii kosmetycznej Colway (poza gadżetami i materiałami dystrybucyjnymi). Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.kolagen.pl/p17,karta-czlonkowsko-rabatowa-kupuj-produkty-colway-taniej.html
  Karta jest specjalnie przeznaczona dla osób, które zamawiają produkty na własne potrzeby (można zamawiać dowolną ilość produktów, nie ma tutaj minimalnego pułapu). Dzięki tej karcie każdy może sobie wypracować większe zniżki w przyszłości.
  Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 • ewuś
  Posted 1 1 0Polubienia

  ja tez męcze się z rozstępami:( a na udach takze mam widoczne naczynka,pajaczki,niektóre pękniete niebieski, niektore czerwone… na to tez pomogłby kolagen?

  • Agnieszka
   Posted 1 1 0Polubienia

   Witaj Ewuś,

   Oczywiście, że może pomóc. W przypadku takiego leczenia przede wszystkim powinniśmy wzmocnić kruche naczynka, a podstawowym spoiwem delikatnych naczynek jest właśnie kolagen.
   Kolagen Naturalny:
   – poprawia krążenie żylne i tętnicze;
   – wspomaga leczenie żylaków
   – likwiduje rozszerzenia naczyń włosowatych i tzw. „pajączki”;
   – ma działanie uszczelniające i wzmacniające naczynka krwionośne;
   – dzięki żelowi ścianki naczyń krwionośnych są mocniejsze i bardziej elastyczne;
   – stosując preparat skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, wyrównuje się jej koloryt.
   Więcej na temat problemu popękanych naczynek, znajdzie na blogu, w wątku: http://www.adelia.com.pl/w-sieci-pajaczkow/
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 • Anonymous
  Posted 1 1 0Polubienia

  hey. Dobrze wiedziec. Nie moglam znalezc odpowiedzi na te zapyt a teras karmie piersia.

 • Agnieszka
  Posted 1 1 0Polubienia

  Hej,

  Jeżeli masz jakieś pytania – to śmiało pisz. Na pewno odpowiem.

  Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.