Plamy starcze a działanie Kolagenu Naturalnego

Już tuż po czterdziestce możesz się łatwo nabawić budzących powszechną obawę przebarwień skórnych, tzw. plam starczych. Występują one na ramionach i dłoniach, po obu stronach szyi, na czole i na skroniach. Są zwykle jasnobrązowe o bardzo zróżnicowanej wielkości, pod wpływem słońca mogą się powiększyć i ściemnieć.

Wszelkie proponowane przez przemysł chemiczno-kosmetyczne preparaty do wybielania plam starczych należy traktować z olbrzymią rezerwą, gdyż mogą doprowadzić do ciężkich podrażnień skóry.

Jeżeli mimo ryzyka zdecydujesz się na użycie jednego z tych środków, należy najpierw wybrać sobie miejsce na ciele celem wypróbowania kosmetyku, by nie nanosić go od razu na twarz. Jeśli po jego użyciu skóra nie zaczerwieni się, możesz przystąpić do kuracji. Prawie wszystkie środki wybielające uwrażliwiają skórę na słońce, używając ich nie należy więc się opalać.

Przebarwienia skórne nie są objawami żadnej choroby – są to całkowicie nieszkodliwe z medycznego punktu widzenia problemy kosmetyczne. Dla zapobiegania im – zaleca się dietę bogatą: w witaminę A, czyli marchew, mleko, masło, od czasu do czasu tran.

Jeżeli im nie zapobiegniesz i niestety zaczną się pojawiać – w zasadzie, jednym z najlepszych rozwiązań jest zastosowanie Kolagenu, który w sposób naturalny je wybieli.

W przypadku wystąpienia plam na twarzy zastosuj Kolagen Platinum (ze względu na to, że jest najbardziej oczyszczony) a w przypadku plam na ramionach, dłoniach, plecach – aplikuj Kolagen Silver.

Niestety, nieunikniony jest fakt, że wraz z upływającym czasem – na twojej skórze pojawią się oznaki starzenia.. Pamiętaj jednak, że stan Twojej skóry jest odbiciem – Twojego trybu życia. Dbaj o siebie wszechstronnie, wysypiaj się, sprawiaj sobie przyjemności i uśmiechaj się, a skóra będzie wyglądała młodo aż do późnej starości..

Przypominam do skóry twarzy, szyi i dekoltu należy zastosować Kolagen Naturalny Platinum a do reszty ciała Kolagen Naturalny Silver.

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to”, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

>>  Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>>  Kliknij poniżej i napisz.
>>  Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.