Omega Complex Colway

omega_opJuż wkrótce w sklepie www.kolagen.pl będzie można nabyć (aktualizacja – już można 😉 ) OMEGA COMPLEX COLWAY – najnowszy suplement diety z dysmutazą nadtlenkową i chlorofilem.

Suplementy zawierające kwasy tłuszczowe omega to jedne z najczęściej kupowanych na świecie suplementów diety. Colway oczywiście postarało się, by ich suplement odróżniał się od reszty podobnych na rynku i przynosił osobom stosującym go jak najwięcej korzyści.

Właśnie dostałam od producenta przedpremierową ulotkę, jej treść znajdziesz poniżej:

——————–


OMEGA  Complex  Colway jest suplementem unikatowym w swojej grupie produktowej. Zawiera wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfity w kwasy tłuszczowe omega-3, oraz olej z alg morskich, który będąc substancją roślinną, posiada kwasy omega właściwe w naturze olejom rybim, w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy).

Idealny, oparty na współczesnej wiedzy, stosunek NNKT Omega 3-6-9 uzyskaliśmy dodając inne oleje roślinne. W tym wynaleziony w Polsce olej lniany, o najwyższej na świecie termiczno-czasowej trwałości kwasów omega. Otrzymujesz zestaw naturalnych nasyconych kwasów tłuszczowych o doskonałej biodostępności i jakości.

OMEGA Complex to rewolucyjna, nowatorska formuła, w której dla ochrony substancji aktywnych– NNKT– po raz pierwszy w suplemencie diety użyto dysmutazy ponadtlenkowej (SOD).

SOD to enzym obecny w każdej komórce naszego ciała, o silnym działaniu antyoksydacyjnym, zwłaszcza na tkanki skóry. Utrzymuje ją długo w młodym stanie. Likwiduje 99,9% zagrażających nam wolnych rodników reaktywnych form tlenu odpowiedzialnych za uszkadzanie tkanek, przyspieszanie procesu starzenia i patologiczną modyfikację DNA .

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów. Budują wysoko aktywną tkankę nerwową, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. Zwiększenie ich spożycia wpływa na poprawę nastroju oraz odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego.

Kwasy tłuszczowe omega-3 to zalecany składnik diety wspomagającej odchudzanie. U osób systematycznie spożywających właściwą dawkę kwasów omega stwierdza się ubytek masy tłuszczowej ciała i zmniejszenie wskaźnika BMI. NNKT hamują tworzenie się tkanki tłuszczowej, i mobilizują jej rozpad.

Badania dowodzą, że przyjmowanie nawet małych dawek kwasów omega-3 wykazuje korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowa ich podaż w diecie wpływa na obniżenie

poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz podwyższenie korzystnego cholesterolu HDL i zmniejszenie krzepliwości krwi, co wpływa ochronnie na pracę serca i układu krążenia.

omega_kaps

Niespotykana w innych produktach tej grupy barwa zawartości kapsułek Omega Complex Colway pochodzi z chlorofilu–„krwi” roślin– substancji całkowicie naturalnej o wysokich walorach prozdrowotnych.

Preparaty zawierające dobrej jakości kwasy omega należą do suplementów diety, po które najczęściej sięgają konsumenci na całym świecie.

——————

* wszelkie podkreślenia, pogrubienia itp są moją sprawką

Wygląda naprawdę ciekawie prawda?  Mnie w szczególności zainteresował nietypowy kolor kapsułek i obecność przepotężnej dysmutazy nadtlenkowej, o której nawet kiedyś napisałam artykuł na blogu 🙂

Pozostaje nam z niecierpliwością czekać do oficjalnej premiery. Jak tylko pojawią się na www.kolagen.pl na pewno dam znać.

 

—————-AKTUALIZACJA 05.05.2015—————-

UWAGA!
Długo oczekiwana Omega Complex jest już dostępna 🙂
Znajdziesz ją tutaj: www.kolagen.pl/p107,omega-complex.html

Posts created 124

One thought on “Omega Complex Colway

  1. Ciesze sie z tej informacji. Mam nadzieje ze bedzie bardzo skuteczny . Pozdrawiam :-)…szcze

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top