SlimCol – spalacz tłuszczu, odchudzacz

slimcol_456.jpgSubstancje odchudzające
w suplemencie SlimCol


SlimCol,
zyskał kryptonim operacyjny: „spalacz tłuszczu”, posiada w swoim składzie ekstrakty roślinne dobrane tak, by wspomagać organizm podczas procesu odchudzania.

Jakie substancje ukryliśmy w produkcie, który właśnie wszedł do sprzedaży?


„Krew gór” i jej wpływ na metabolizm cukrów i tłuszczów

Pierwsza z nich, mumio, to legendarna „krew gór” lub inaczej „łzy skał”. Podania spisane przez ekspertów tybetańskiej, chińskiej i ajurwedyjskiej medycyny naturalnej głoszą, że mumio jest niezawodnym panaceum. Jak to z substancjami z pogranicza szamańskiej magii bywa, legendy prześcigają się w metaforycznym przedstawianiu jej uzdrawiającej mocy. Skupmy się jedynie na tym, co udowodnione, chociaż… mumio nie zdradziło nam do tej pory wszystkich swoich tajemnic. Ekstrakt pozyskiwany jest z substancji wydzielanej przez skały w postaci nacieków i skupisk sopli w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór Iranu i Arabii, w Himalajach, Azji Środkowej, na Kaukazie, w górach Indii, Chin oraz Syberii. Jest naturalną substancją o wyjątkowym składzie, charakterystycznym zapachu i gorzkim smaku. Zawiera cenny jad pszczeli, aminokwasy, witaminy z grupy B, olejki eteryczne, krzemiany, a także mnóstwo mikroelementów. Udowodniono odmładzające działanie „krwi gór” oraz jej pozytywny wpływ na  metabolizm tłuszczów i cukrów. Dlatego znalazła się w naszym suplemencie.

Co potrafi kapsaicyna?

Kompozycja, która została przygotowana, zawiera również kapsaicynę, potrafiącą rzeczy z pozoru nierealne, a mianowicie: stymuluje metabolizm bez zmniejszenia liczby przyjmowanych kalorii! Na 59 dorocznym spotkaniu amerykańskiego Towarzystwa Biofizycznego w lutym 2015 roku specjaliści pod przewodnictwem dr. Baskarana Thyagarajana z University of Wyoming zaprezentowali, jak kapsaicyna w diecie pobudza termogenezę i spalanie energii. Ta pozyskiwana z papryczki chili substancja „ożywia” receptory w białych i brązowych komórkach tłuszczowych. Badania udowodniły, że kapsaicyna przeciwdziała otyłości, a także spala kalorie. Ale uwaga – spektakularne efekty pozwoli Ci uzyskać w połączeniu ze zmianą nawyków żywieniowych. Oprócz normalizowania wagi chroni organizm przed działaniem wolnych rodników.

„Serce” karczocha

Wciąż jest niezbyt popularny na naszych stołach, a przez to niedoceniany. Naturalny warzywny afrodyzjak. Jego „serce” to substancje o tajemniczo brzmiących nazwach: cynaryna i inulina. Właśnie one wspierają utratę wagi oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. W XIX wieku karczoch stał się bardzo popularny w leczeniu chorób układu trawiennego, głównie wątroby; na podstawie doświadczeń klinicznych wykazano, że pozytywnie wpływa na zmniejszenie intensywności i częstości występowania takich dolegliwości trawiennych jak: wzdęcia, nudności, zgaga, bóle brzucha. Zalecany jako zdrowa przekąska osobom z nadwagą – 100 gram warzywa zawiera jedynie 47 kalorii. To jeden z lepszych, naturalnych preparatów wspomagających odchudzanie. Wyobraź sobie, jakie przyniesie efekty w połączeniu z pozostałymi składnikami, które wykorzystaliśmy w SlimColu!

Niebieski pochłaniacz toksyn

Według ludowego podania kwiaty cykorii swój niebieski kolor zawdzięczają oczom dziewczyny, płaczącej za straconym ukochanym, ale Ty chyba nie zapłaczesz nad straconymi kilogramami? Z pewnością wiele razy widziałaś na łąkach delikatne kwiatki cykorii – rośliny z gatunku astrowatych. Ale czy wiedziałaś, jakie niesamowite substancję zawierają te niepozorne, polne „chwasty”?  Ekstrakt z cykorii podróżnika jest naturalnym źródłem inuliny; polisacharydu, który gromadzi się jako materiał zapasowy w korzeniu. Ma właściwości prebiotyczne, czyli stymulujące wzrost korzystnej flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego. Cykoria podróżnik wspomaga detoksykację organizmu oraz wspiera proces utraty wagi.

Zamówisz go klikając w link: www.kolagen.pl/p153,slimcol-spalacz-tluszczu.html

„Jedna z najzdrowszych przypraw świata!”

Tak przynajmniej mawiają o imbirze chińscy lekarze oraz specjaliści od Ajurwedy, uważający ten korzeń za cud natury. Imbir uprawiany jest od zarania dziejów, ale dopiero niedawno medycyna i dietetyka zachodu zwróciły uwagę na jego właściwości odchudzające. Dlaczego? Trochę za sprawą nowych badań, ale… nie bez znaczenia była wypowiedź aktorki Angeliny Jolie, która wyznała, że swój szybki powrót do idealnej figury po kolejnej ciąży zawdzięcza tajemniczej herbatce z imbiru.

Indyjski „niszczyciel cukru”

Po raz kolejny kłaniamy się medycynie ajurwedyjskiej! Gurmar to roślina pochodząca z południowych Indii. Hindusi nazywają ją „niszczycielem cukru”, ponieważ żucie jej liści powoduje utratę słodkiego smaku i – jednocześnie – zmniejszenie łaknienia słodkich pokarmów! Liście gurmaru są używane od 2000 lat przez indyjskich lekarzy medycyny naturalnej jako środek przeczyszczający, przeciwgorączkowy, moczopędny, wymiotny, wykrztuśny, a także wzmacniający pracę serca. Co ciekawe, najnowsze badania kliniczne wykazały, że podawanie gurmaru pacjentom z cukrzycą typu 1 wzmaga wytwarzanie insuliny, regenerując komórki β trzustki!

I tak, w wędrówce poprzez wieki, odnosząc się do medycyny tybetańskiej, chińskiej i ajurwedyjskiej, bazując na najnowszych badaniach naukowych surowców, sporządziliśmy dla Ciebie „spalacz tłuszczu”, który jest nie tylko bezpieczny, przyjazny dla wegan (nie ma w nim żadnych odzwierzęcych składników, kapsułka jest sporządzona z celulozy), naturalny, ale też skuteczny!

Zamówisz go tutaj, klikając w link: www.kolagen.pl/p153,slimcol-spalacz-tluszczu.html

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top