Nowe Produkty Colway

pomadka kolagenowaNadchodzi listopad, a to w Colway, co roku, najbardziej szalony miesiąc. Tym razem będzie podwójnie szalony! 😀

Na rynek zostaną wypuszczone aż 4 nowe produkty (w zasadzie 2 z nich już wypuszczono 😉 ), oczywiście unikalne, nawet w skali światowej!

Kolagenowa Pielęgnacja do Ust

Pierwsze z nich są już dostępne. Kolagenowa Pielęgnacja do Ust to zestaw 3 pomadek do ust, które ochronią Twoje usta przed czynnikami zewnętrznymi. Szczególnie teraz, w okresie jesienno-zimowym będą wyjątkowo przydatne 🙂

pielegnacja_ust

Co w nich znajdziemy? Oczywiście kolagen, który wraz z elastyną napinają, nawilżają i regenerują przesuszony naskórek ust. Do tego naturalne oleje – arganowy i jojoba, które wygładzają skórę i chronią ją przed procesami starzenia. Są też witaminy.

Witamina E łagodzi stany zapalne i działa kojąco na naskórek. Witamina C jest wsparciem przy leczeniu infekcji bakteryjnych. Co ciekawe, w pomadkach znajdziesz też oligopeptyd palmitylu, który przyczynia się do pobudzenia produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze.

Całoroczna opieka ust zapewniona! 😀

Pomadki znajdziesz tutaj:
http://www.kolagen.pl/p84,kolagenowa-pielegnacja-do-ust-3szt-nowosc.html

ColamiD

Głównym składnikiem suplementu ColamiD są mikronizowane ości rybie. To prawdziwa bomba kolagenowo-mineralno-aminokwasowa! 🙂colamid

Co ciekawe produkt nie jest żadną mieszanką tysięcy substancji. Jest on naturalny i jednorodny. Ości Rybie same w sobie stanowią doskonałą skarbnicę mikro- i makroelementów oraz wszystkich 19-tu aminokwasów budujących kolagen w tkance kostnej.

Do ości rybich dodano jedynie witaminę D3, w formie cholecalciferolu z lanoliny wełny owczej. Taka witamina D wchłania się o 70% lepiej, niż jej roślinne odpowiedniki. Pomaga ona w przyswajaniu substancji mineralnych zawartych w ościach.

Zastosowano jedynie śladowe ilości przeciwzbrylacza – soli magnezowej kwasów tłuszczowych, która umożliwia konfekcjonowanie proszku do EKOLOGICZNYCH kapsułek z żelatyny rybiej.

Zobacz więcej tutaj:
http://www.kolagen.pl/p82,colamid.html

Testery 50ml Odżywki do Włosów z Kolagenem

Ostatnio na spotkaniu z producentem wykupiłam kilkadziesiąt testerów 50ml Odżywki do Włosów z Kolagenem. Pomyślałam, że zrobię niespodziankę czytelnikom bloga i udostępniłam je w sklepie za 40 30 .  Jeżeli chcesz sprawdzić, jak Odżywka sprawdza się na Twoich włosach, a nie chcesz kupować całego opakowania 250ml, taki tester będzie dla Ciebie idealny 🙂

odzywka-tester

Zobacz tylko, ile naturalnych substancji w nim znajdziesz:)
http://www.kolagen.pl/p86,tester-odzywka-do-wlosow-z-kolagenem-50ml.html

Uwaga! Tych testerów pozostało mi około 30-tu (tyle mam, gdy to piszę). Nie wiem jak szybko znikną, ale podejrzewam, że rozejdą się jak świeże bułeczki. Nie zwlekaj więc z zamówieniem, jeżeli chcesz przetestować Odżywkę.

W najbliższym czasie spodziewaj się wielu informacji o nowych produktach. Listopad będzie naprawdę szalony 🙂

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu. Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób.

Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku i polubić mojego Fanpage’a 🙂

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.