Mamy sposób na szczupłą sylwetkę! Body Wrapping

gładka skóraUważasz, że pomimo zbliżającego się lata Twoje nogi wciąż nie są gotowe, by chwalić się nimi w szortach, a stan brzucha wyklucza założenie skąpego bikini? Sprawdź, jak może pomóc Ci body wrapping – popularny sposób na szybkie ujędrnienie skóry i utratę paru zbędnych centymetrów!

Body Wrapping

Zbliżający się sezon na bikini, szorty i letnie sukienki u wielu z nas oprócz radości wzbudza także niepokój, którego podłożem są niedoskonałości dolnych partii ciała.

Bądźmy szczerzy – nie każda z nas miała dostatecznie dużo czasu i motywacji, by regularnie ćwiczyć czy przejść na dietę, gdy był jeszcze odpowiedni zapas czasu. Jednak nie ma sensu się martwić.

Nawet w przededniu lata mamy dla Was gorącą propozycję rozwiązania problemu – body wrapping.

Czym jest i na czym to polega?

Body wrapping przywędrował do Europy w latach 70. ze Stanów Zjednoczonych, gdzie został odkryty w pierwszej połowie XX wieku. Celem tego zabiegu jest wyszczuplanie ciała przy pomocy połączenia dwóch elementów: skoncentrowanych preparatów modelujących oraz wysokiej temperatury.

Body w. można wykonać zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w warunkach domowych, wykorzystując specjalistyczne produkty dostępne na rynku.

Zabieg składa się z dwóch etapów: pierwszym krokiem jest aplikacja na problematyczny obszar kosmetyku o działaniu antycellulitowym i wyszczuplającym. Tutaj możemy zastosować Serum Wyszczuplające COLWAY.

Następnie ciasno owijamy ciało folią, by zwiększyć ciśnienie w tkankach. Ucisk i wytworzona pod folią wysoka temperatura powodują intensyfikację działania nałożonego preparatu oraz otwarcie naczyń żylnych i limfatycznych, dzięki czemu produkty przemiany materii i toksyny są szybciej usuwane z organizmu.

Jakie efekty pozwala uzyskać body wrapping?

Głównym celem zabiegu jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, którą można zaobserwować po serii kilku – kilkunastu zabiegów (z zachowaniem pomiędzy nimi co najmniej 3-dniowych odstępów czasowych).

Body pozwala też odczuwalnie ujędrnić i wygładzić skórę, zmniejszyć obrzęki oraz usunąć z organizmu nadmiar wody i złogi toksyn.

Trzeba pamiętać, że uzyskanie któregokolwiek z wyżej wymienionych efektów wymaga wykonania więcej, niż jednego zabiegu.

W tym wypadku sprawdza się metoda: im więcej (ale nie częściej!), tym lepiej. W połączeniu z systematycznością, body wrapping pozwala widocznie wymodelować sylwetkę i pozbyć się nadmiaru centymetrów. Najlepsze efekty można uzyskać, łącząc go z ćwiczeniami i dietą.

Jak wykonywać body wrapping w domu?

Body wrapping jest zabiegiem, który, przy zachowaniu pewnych środków ostrożności, z powodzeniem można wykonywać samodzielnie w domowym zaciszu. Do tego celu potrzebne będą: folia spożywcza oraz odpowiedni preparat modelujący – nasze propozycje kosmetyków znajdziecie w galerii.
Pierwszy zabieg nie powinien trwać dłużej, niż 30 minut. Jeśli chcesz, aby domowy body w. był jeszcze skuteczniejszy, wykonaj wcześniej peeling za pomocą Peelingu Diamentowego COLWAY.

Ten rewelacyjny kosmetyk sprawi, że Twoja skóra będzie nie tylko jędrna, ale i gładka w dotyku.

Kim jestem? Bloggerką, pasjonatką zdrowego stylu życia. Poliglotką. Kocham konie i podróże.Założyłam bloga, aby dzielić się swoją pasją. Moje 7-letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga mi rozwijać projekt Adelia.Kocham konie i jestem ich Trenerem, to moja druga pasja - w sumie odkąd pamiętam, zwierzęta były obecne w moim życiu.
Posts created 228

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top