Czy Kolagen Natywny Gold naprawdę działa?

Działa i mamy dla Was coś na potwierdzenie. Kolagen Natywny Gold przeszedł z celującym wynikiem teksty aplikacyjne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną, prowadzone przez organizację J. S. Hamilton Poland S. A. Ale zanim opowiemy Wam o badaniach, najpierw krótko przypomnimy, jak niesamowity jest to produkt i dlaczego.

Kolagen Natywny Gold to drugi z naszych kolagenów nowej generacji. Powstał na bazie Kolagenu Natywnego Pure – w pełni naturalnego kosmetyku o niemal idealnej czystości biologicznej i pH 5,5 perfekcyjnie zbliżonego do pH skóry człowieka.

Kolagen izolowany jest ze skór rybich w postaci helis.To zbiór peptydów, które penetrują barierę naskórka pobudzając fibroblasty – nasze stocznie wytwórcze – do produkcji kolagenu ustrojowego. Na etapie molekularnym cechuje go transdermalność oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego.

Do bazy – Kolagenu Natywnego Pure – dodaliśmy substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, przeciwdrobno-ustrojowych, przeciwgrzybicznych i naprawczych.. Tak właśnie powstał Kolagen Natywny Gold.

Efekt? Zastosowane złoto koloidalne w synergii z peptydami kolagenu działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, oddziałuje kojąco, antybakeryjnie, biostymulująco. Laktoferyna nadająca żelowi kolagenowemu lekki różowy odcień, to bioaktywne białko, działające przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo. Produkt wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczony jest dla osób, które mają skórę problematyczną, nadwrażliwą, skłonną do przebarwień, borykającą się z wypryskami.

Kolagen kupisz tutaj: http://www.kolagen.pl/p105,kolagen-natywny-native-gold.html

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.