Eliksir dr Słonia

bacteria-106583_1920Obecnie większość wizyt u lekarza kończy się wypisaniem recepty na antybiotyk. Niestety takie działanie jest nieskuteczne w przypadku zakażeń wirusowych, czy grzybicznych.

Kiedyś w podobnych przypadkach stosowano srebro. W odróżnieniu od antybiotyków preparaty zawierające srebro skutecznie zwalczają też wirusy i grzyby.

Krótka historia srebra

Zacznijmy od początku. Studiując historię łatwo można zauważyć, że wielkie epidemie dziesiątkujące ludzkość w średniowieczu często omijały wyższe klasy społeczne. Dlaczego?

Przyczyną było używanie przez nich srebrnych sztućców i naczyń. Ich biobójcze działanie uniemożliwiało rozwój patogenów u osób, które ich używały.

Nie uszło to uwagi ówczesnych uczonych. Uznali oni srebro za lek tak doskonały, że… pomagał nawet na wampiry (chyba wszyscy pamiętamy, że oprócz osikowego kołka wampira można było zabić za pomocą srebrnych kul).

Powiew przyszłości: nanosrebro

Dzisiaj nie prowadzi się już polowań na wampiry. Ale nauka w dalszym ciągu pamięta o biobójczych właściwościach srebra. Obecnie najczęściej używa się nanosrebra. Dzięki temu wystarczy bardzo mała ilość srebra, aby uzyskać pożądany efekt.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych preparatów zawierających w swoim składzie związki srebra. Na pułkach aptecznych możemy też spotkać wodny roztwór srebra, tzw. srebro koloidalne. Który z nich wybrać?

Osobiście polecam Eliksir dr Słonia. Ten niepozorny płyn zawiera niespotykane wcześniej połączenie srebra i tlenu. Jednocześnie jego działanie jest niezwykle łagodne.

Eliksir dr Słonia:

 • zatrzymuje w zarodku procesy budowania się wrzodów, czyraków, egzem i mnóstwa innych patologicznych zmian skórnych, których przyczyną są bakterie,
 • zalecza, bądź leczy nawet tak trudne dolegliwości jak grzybice narządów płciowych,
 • niebywale przyspiesza procesy gojenia się ran, urazów, także tych pozabiegowych,
 • skutecznie znosi objawy wybranych chorób nieuleczalnych, np. niektórych odmian łuszczycy.

Przeczytaj co sam wynalazca pisze o swoim produkcie:

Dodatkową zaletą Eliksiru jest imponująca szybkość działania. Bywa, że już po pierwszej aplikacji mamy rozwiązany problem skórny. Jakim cudem i kiedy w ogóle tak się może zdarzyć? Warunkiem zniszczenia szkodliwego drobnoustroju jest dotarcie srebra do wnętrza komórki. (…) Tlen zaabsorbowany na powierzchni srebra, otwiera dostęp do wnętrza komórki drobnoustroju i tam wspólnie ze srebrem niszczy mitochondrium.

Już teraz możesz mieć jedyny w swoim rodzaju Eliksir dr Słonia. Kupisz go tutaj:  http://www.kolagen.pl/p154,eliksir-dr-slonia.html.

eliksir-dr-slonia_460

Posts created 63

4 thoughts on “Eliksir dr Słonia

 1. Czy produkt został trochę poprawiony co do dozowania? Kupiłam, szybko się zużył, niestety bardzo szybko – nie uzyskiwało się mgiełki tylko woda „sikała”. Bardzo liczyłam na ten produkt w stanie podrażnienia skóry w trądziku. Mnie nie pomógł, liczyłam na niego jak na pierwszego ratownika w ukojeniu skóry. No szkoda, bo wyszło troszkę drogo.

  1. Pani Gosiu,
   Nic nie było zmieniane w produkcie, może produkt był uszkodzony? Wygazowany? Czy reklamowała Pani produkt po pierwszym użyciu?
   Czy na trądzik stosowała Pani kolagen w żelu – Gold – produkt ukierunkowany na problematyczną skórę?
   http://www.kolagen.pl/p105,kolagen-natywny-native-gold.html Przeznaczony dla osób, które mają skórę problematyczną, nadwrażliwą, skłonną do przebarwień, borykającą się z liszajami, wypryskami. Produkt działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo.
   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. to akurat nie jest żadna nowość!Wiem coś o tym.Jestem farmaceutą.

  1. Witaj,
   To ciekawe, że według Ciebie nie jest to nowość. Nigdy nie spotkałam się, by był taki produkt na rynku – Srebro w połączeniu z tlenem.
   Proszę napisz, od kiedy jest już ten produkt na rynku.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top