Jesteś tym, co przyswoisz… Magnesium Complex cz. II

Zanim przejdziemy do przedstawienia naszej magnezowej kompozycji, jest jeszcze jeden fakt, na który powinniście zwrócić uwagę.

RDA, Recommended Dietary Allowances, czyli zalecane dzienne spożycie magnezu dla dorosłych to 375 mg.

W suplementach magnezowych oblicza się je na podstawie czystych jonów magnezu zawartych w substancji, a nie na podstawie jej przyswajalności. Istnieją popularne substancje magnezowe, zawierające stosunkowo dużo jonów magnezu.

Jednak cechują się one przyswajalnością oscylującą w granicach 4-5 %. Dociekliwym proponujemy internetowy research.

Postawiliśmy na wysoką przyswajalność, a nie na zawartość jonów magnezu, które dobrze wyglądają na etykiecie, ale nie przynoszą korzyści organizmowi. Jedna kapsułka Magnesium Complex zaspokaja 25%  RDA (rekomendujemy dwie dziennie – 50% RDA). W połączeniu z saszetką Total for Men lub Total for Women dostarczysz organizmowi 100% RDA. Polecamy rozpocząć dzień z Totalem, a zakończyć go dwoma kapsułkami Magnesium Complex.

Magnesium Complex

W naszym nowym suplemencie diety Magnesium Complex połączyliśmy trzy starannie dobrane formy magnezu. Kompozycję uzupełniliśmy witamina B6, zwiększającą absorpcję pierwiastka. W składzie znajdziecie mleczan magnezu, cytrynian magnezu, diglicynian magnezu, celulozę roślinną, substancję przeciwzbrylającą – sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Magnez kupisz tutaj: www.kolagen.pl/p198,magnesium-complex.html

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top