Czy Kolagen Natywny Gold naprawdę działa? cz. 2

a także kolagenDziała i mamy dla Was coś na potwierdzenie.

Kolagen Natywny Gold przeszedł z celującym wynikiem teksty aplikacyjne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną, prowadzone przez organizację J. S. Hamilton Poland S. A.

Kolagen Natywny Gold – to Kolagen Natywny specjalnie dedykowany skórze problematycznej, ponieważ został wzbogacony o substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, przeciwdrobno-ustrojowych, przeciwgrzybicznych i naprawczych.

Wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczony dla osób, które mają skórę problematyczną, nadwrażliwą, skłonną do przebarwień, borykającą się z liszajami, wypryskami.

Zastosowane złoto koloidalne w synergii z peptydami kolagenu działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych; wymianę mikroelementów; stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, oddziałuje kojąco, a także antybakteryjnie, biostymulująco. Laktoferyna nadająca żelowi kolagenowemu lekki różowy odcień, to bioaktywne białko; które działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo.

Kolagen Natywny GOLD jest jednym z niewielu kosmetyków „inteligentnych” w tym sensie, że „wie” ile kolagenu potrzebuje nasza skóra. Intensywność absorpcji tego żelu powie jego użytkownikowi bardzo wiele o kondycji jego skóry.

Zdrowa i młoda będzie go w nadmiarze odrzucać. Pozostawanie po dłużej, niż 10 minutach zasychającej warstwy żelu na skórze oznacza, że nałożono go zbyt wiele.

Skóra „głodna” peptydów kolagenowych, a szczególnie taka jak: poparzona, wysuszona, a także dotknięta stanem zapalnym – będzie go absorbować w ilościach znacznych – bardzooooo dużych (masowych); a efekty zobaczysz od razu i będą spektakularne.

Uwaga! Kolagen Natywny GOLD używany właściwie; czyli nie aplikowany w nadmiarze – jest produktem bardzo wydajnym; gdyż przez to czyni go relatywnie tanim w użyciu.

Ale zanim opowiemy Wam o badaniach, najpierw krótko przypomnimy, jak niesamowity jest to produkt i dlaczego…

Czas na dowody! Kolagen!

Wróćmy do badań przeprowadzonych przez J. S. Hamilton Poland. Badania aplikacyjne odbywają się z udziałem wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy probantów, którzy w określonych warunkach i czasie testują produkt. Przeprowadzone zostały przez specjalistów ds. badań aplikacyjnych pod nadzorem lekarza dermatologa. Sposób użytkowania i częstotliwość aplikacji produktu są dostosowane do rodzaju preparatu, ponieważ każdy typ cery jest inny i inaczej stosujemy kolagen.

Efekt badań?

Intencję zakupu po regularnym stosowaniu przez okres 4 tygodni zadeklarowało 92% probantek. W porównaniu z wyrobami o analogicznym przeznaczeniu stosowanymi dotychczas; badany produkt został oceniony jako lepszy przez 80% testujących, jako porównywalny przez 8%.
12’% probantek nie stosowało wcześniej tego typu produktu. i my się cieszymy – bo wyniki nie są „przekłamane”.

Kolagen Gold zamówisz tutaj: http://www.kolagen.pl/p105,kolagen-natywny-gold.html

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top