Dlaczego Kolagenu nie znajdziesz w sklepie?

opinie klientów kolagen-inventiaKolagen, choć bardzo skuteczny, to jednak jest produktem, o którym nie usłyszysz w reklamach TV. Nie zobaczysz go też na sklepowych półkach. Zresztą jako produkt rozprowadzany przede wszystkim poprzez polecenia, nie potrzebuje on medialnego szumu.

Choć sprzedaż bezpośrednia jest niesłusznie przez wielu wciąż kojarzona z akwizytorstwem, to faktem jest, że żadna reklama nie przedstawi wszystkich cech produktu tak dobrze, jak przedstawiciel przy spotkaniu twarzą w twarz.

Czy ktoś kwestionuje to, że polisa na życie jest niebywale potrzebna, choć niemal wszyscy nabyli ją drogą bezpośrednią od przedstawiciela? Czy można sobie wyobrazić sobie sprzedaż wielu ponadprzeciętnych produktów, gdyby nie odbyła się prezentacja ich zalet u klienta?

Dlaczego sprzedaż bezpośrednia?

W przypadku kolagenu idea dystrybucji poprzez polecenia zadowolonych osób była strzałem w przysłowiową „10”. Choć po części wymuszona została samą specyfiką produktu, to jednak liczba ponad 2 000 000 sprzedanych produktów Colway pokazuje, że jest to produkt wyjątkowy, choć dla szerszego grona mało znany.

Jak wiesz, Kolagen Naturalny jako „żywe” białko jest produktem bardzo delikatnym, wrażliwym na wysokie temperatury (powyżej 28°C).

Wyobraź sobie, co by się z nim stało, gdyby stał na półkach w placówkach handlowych z wyłączoną klimatyzacją w upalny letni dzień.  Po kilku godzinach sekret skuteczności kolagenu – potrójna helisa rozpadłaby się, a  białko umarłoby stając się kolagenem tyle samo wartym, co ten w większości kosmetyków.

Oparcie się o sprzedaż bezpośrednią, gdzie użytkowniczka kolagenu, widząc rzeczywiste EFEKTY działania kolagenu „zaraża” koleżankę, sąsiadkę, członka rodziny itd., opowiadając o własnych doświadczeniach z kolagenem, powoduje swego rodzaju lawinę (najlepiej obrazuje to wspomniane 1 000 000 rozprowadzonych produktów).

Kolagen Naturalny – produkt, o którym mówi świat

To wszystko dzieje się  poza całym szumem medialnym i kosztownymi kampaniami reklamowymi. I to nadzwyczaj skutecznie – Kolagen Naturalny jest rozprowadzany m.in. w U.S.A, Francji, Niemczech, Grecji, Australii, Chinach oraz wielu innych krajach świata.

Czy produkt, do którego przekonało się tyle światowych rynków może być wątpliwej jakości? Oczywiście, że nie.

To nie jest też tak, że  polski rybi kolagen nigdy nie był bohaterem mediów. Swego czasu było o nim bardzo głośno.

Zobacz koniecznie, co na ten temat mówi sam prezes Colway:

 

W przypadku dystrybucji bezpośredniej każdy dystrybutor dba o warunki termiczne przechowywania i transportu kolagenu, tak jak się dba o swój towar. Przekazuje również niezbędne informacje w tej kwestii ostatecznemu użytkownikowi.

W naszym sklepie kolagen przechowywany jest w klimatyzowanych pomieszczeniach. Dzięki temu masz pewność, że produkt jest w pełni wartościowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości możesz w ciągu 10 dni zrezygnować z zakupu.

Kolagen Naturalny możesz kupić klikając w poniższy link:

http://www.kolagen.pl/

 

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

Posts created 124

4 thoughts on “Dlaczego Kolagenu nie znajdziesz w sklepie?

 1. Mam pytanie. Jest informacja że kolagen w temperaturze powyżej 28 stopni praktycznie ginie. Nasze ciało ma 36,6 stopnia i ???????????

  1. Witaj,
   Kolagen Colway pozyskiwany jest w względnej masie cząsteczkowej 250 000 – 310 000, co pozwala mu w czasie znacznie krótszym od progu zagrożenia despiralizacją powodowaną temperaturą ciała 36,6 – wniknąć w skórę i rozpocząć wbudowywanie się w tkanki, bez utraty potrójnej helisy.
   Warunkiem odniesienia przez polski kolagen sukcesu rynkowego, było dopracowanie formuły preparatu zdolnego przenikać do komórek skóry /rozkład aminokwasów/, wbudowywać białko w bliźniacze łańcuchy ludzkie i zachowywać jednocześnie swe właściwości w temperaturach, jakie zazwyczaj nam towarzyszą. Stworzono pierwszy na świecie preparat zdolny metodą nieimplantowaną dostarczać skutecznie skórze właściwej to, czego brakuje jej, by zachować młodość – uzupełniać niedobór kolagenu rozpuszczalnego, aktywnego biologicznie.

   Polecam artykuł o przenikaniu kolagenu http://www.adelia.com.pl/przenikanie-kolagenu/
   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. Agnieszka Palczewska pisze:

  Tylko, ze to naprawdę jest dobre. Coś, co kurdę działa.

  1. Witam serdecznie,

   Dziękuję pięknie za komentarz 🙂 🙂 Masz rację – naturalne, dobre i działa..
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top