Colamid – Nowy skład

ColamiD – Nowy skład

Nowy Colamid łączy w sobie koncentrat z trzech ryb dorszowatych (dorsza, czarniaka i plamiaka) z czystych, północnoatlantyckich, otwartych wód norweskich a także witaminę D (2000 j.m.) i K2 (75 ug).

ColamiD w  nowej odsłonie zamówisz tu: www.kolagen.pl/p82,colamid.html

Dawna receptura Colamidu została dość mocno zmodyfikowana.
Obecny skład, to całe ryby zamiast samych ości, a także jest znacząco więcej witaminy D i K2 (zwiększyła się społeczna świadomość ogromnych niedoborów tych witamin) oraz wzbogacony został skład mineralny; ponieważ minerałów w pożywieniu jest coraz mniej.

Koncentrat z ryb zawiera w sobie dużo mikroelementów oraz spore ilości fosforanów i wapnia.

Ryby użyte do produkcji koncentratu są dziko żyjące, łowione w otwartym oceanie, dlatego dzięki temu ich ciała nie zawierają metali ciężkich, pestycydów; ani innych zanieczyszczeń – potwierdzają to odpowiednie badania i certyfikaty.

Składniki zawarte w Colamidzie:

Fosfor:

 • przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego;
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych;
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Wapń:

 • bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek;
 • potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Witamina D, pomaga

 • w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu;
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi;
 • w utrzymaniu zdrowych kości;
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni;
 • w utrzymaniu zdrowych zębów;
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego;
 • bierze udział w procesie podziału komórek.

Witamina K

 • przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi;
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Dawkowanie

Już dwie kapsułki Colamidu dziennie uzupełnią suplementowane kwasy omega-3, chroniąc przed nowotworami prostaty i zapewniając lepsze zdrowie. Dostarczają wystarczającej dawki dziennej witaminy K2, a w okresie letnim także witaminy D.

W mniej słonecznych porach roku (lub gdy ze słońca nie korzystamy); warto uzupełnić Colamid innym preparatem z większą ilością samej witaminy D, lub jeszcze lepiej – wziąć więcej kapsułek Colamidu.

Colamid nowej generacji jest dobrze zgrany z innymi suplementami Colway International. Jest też doskonałym, nowoczesnym uzupełnieniem żywności i suplementów innych firm. Nie musimy już codziennie jeść ryby, aby być zdrowym i dobrze wyglądać. To połączenie przyszłościowej technologii żywienia oraz podejścia do odżywiania z jego pradawną witalnością.

ColamiD w  nowej odsłonie zamówisz tu: www.kolagen.pl/p82,colamid.html

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top