Bądź piękna NIE TYLKO na wiosnę!

Wiosna w pełni.. Z dnia na dzień robi się coraz cieplej i coraz bardziej zielono. Zanim ukochane dżinsy zastąpisz na dobre zwiewną spódniczką, bądź krótkimi szortami – przyjrzyj się bliżej stanowi swojej skóry.

 

Przesuszony po zimie naskórek i nieszczęsny cellulit może skutecznie uprzykrzyć Twoje wiosenne samopoczucie. Na ratunek warto sięgnąć, po coś – co ma nie tylko niesamowity zapach.. ale i świetnie pomoże Ci na dobre pożegnać się z cellulitem – wrogiem numer jeden wszystkich kobiet. Mam tu na myśli ekstra..

 

SERUM ANTYCELLULITOWE!


Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Jednak skóra, aby się obudzić, potrzebuje Twojej pomocy. Źle zbilansowana dieta, brak ruchu, stosowanie nieodpowiednich kremów – wszystko to przyczynia się do powstawania
cellulitu, który wiosną ujawnia się w pełnej krasie i na pewno spędza Ci sen z powiek. Mamy coś..

SPECJALNEGO dla CIEBIE!


Pamiętaj jednak do każdej walki należy odpowiednio się przygotować..
Firma Colway przyszła Ci z pomocą i proponuje specjalistyczne produkty, które pomogą Ci na dobre POŻEGNAĆ się z CELLULITEM!

Sięgnij po Kolagen Naturalny SILVER. Tu Kolagen Silver 200mlzasada jest bardzo prosta – chcesz mieć głęboko nawilżoną, wzmocnioną i ujędrnioną skórę?! Tylko regularność i konsekwencja aplikowania Kolagenu Naturalnego jest Ci wstanie w tym pomóc. Żel zaleca się aplikować na dokładnie umytą i mokrą skórę, dwa razy dziennie. Nakładaj bardzo cienką warstwę kolagenu i delikatnie wklepuj żel opuszkami palców – zgodnie z układem mięśni.

serum antycellulitOstatnim kosmetykiem przeciwko cellulitowi jest EXTRA balsam do ciała, o zapachu i barwie cappuccino.. Jest tu oczywiście mowa o SERUM WYSZCZUPLAJĄCYM Anti-cellulit, który został specjalnie stworzony dla Ciebie do walki z defektem estetycznym! Przy zachowaniu delikatnej, aksamitnej konsystencji serum, stworzono produkt, który okazał się potężnym wrogiem pomarańczowej skórki!

’Wcieranie’ SERUM połącz z intensywnym, silnym masażem. Zacznij od dolnych partii ciała ku górze, wmasowując kosmetyk silnymi, kulistymi ruchami. Najlepiej czynność powtarzać aż do pełnego wchłonięcia balsamu.

Serum Wyszczuplające– jest to wszystko, co może Ci zaproponować dermo-kosmetologia pod koniec pierwszej dekady XXI wieku przeciwko cellulitowi (w formie serum aplikowanego naskórnie).

Jest to nawet więcej, jako że nie ma na rynku produktów działających tak wielokierunkowo, z naciskiem na to, by rozwiązania zaproponowane UDERZAŁY w PRZYCZYNY tworzenia się 'skórki pomarańczowej’ i ZAPOBIEGAŁY – poprzez silne zmniejszenie możliwości magazynowania tłuszczu w tkance – POWSTAWANIU NOWYCH ZŁOGÓW. Jak wiadomo, na pewno i Tobie – większość specyfików zachwalanych przeciw cellulitowi działają zazwyczaj wybiórczo i doraźnie..

Pamiętaj, że walcząc z cellulitem nie możesz zapominać o stosowaniu odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej. Same kosmetyki, choćby były najlepsze, niewiele pomogą, jeśli nie zmienisz swoich nawyków. Zwalczanie cellulitu powinno przebiegać wielokierunkowo i być prawdziwą batalią.


Na cellulit czy rozstępy zalecany jest Kolagen Silver.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top