Jak wygląda zabieg kolagenowy?

Specjalnie dla Ciebie zostały stworzone krótkie filmiki, pokazujące w jaki sposób nakładać żel i inne kosmetyki Colway – na najbardziej delikatne partie ciała, czyli na: twarz i szyję. Zabieg Kolagenowy przeprowadzony jest przez profesjonalną kosmetyczkę.

Kliknij poniżej i obejrzyj filmy – serdecznie zapraszam:

 

 

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

11 Komentarze

 • Praktyk
  Posted 1 1 0Polubienia

  Masaż ciała wykonuje się w kierunku serca ,masaż twarzy najczęściej zgodnie z przebiegiem mięśni ,ale są też masaże autorskie .Myślę ,że lepiej jest nakładać preparat dłońmi ,preparaty lekko się ogrzewają są przyjemniejsze w dotyku i pod wpływem ciepła dłoni lepiej się wchłaniają i tak jest ekonomiczniej, bo na pędzelku zostaje sporo preparatów ,a i tak preparat trzeba rozprowadzić i w masować w skórę dłońmi. Moim skromnym zdaniem najważniejszy jest efekt na skórze,a nie czy preparat rozprowadzamy efektownie pędzlem.Pędzle trzeba dodatkowo dezynfekować a chyba łatwiej zdezynfekować dłonie niż pędzel,tak jest ekonomiczniej i praktyczniej.
  Pozdrawia praktyk w zawodzie z ponad 40 letnim stażem ;))

 • dana
  Posted 1 1 0Polubienia

  Chciałabym prosić o wyciszenie tej muzyki,ponieważ nie słychać co mówi kosmetyczka.Dziękuję.

  • Rafal
   Posted 1 1 0Polubienia

   Niestety nie da się 🙁 Muzyka jest „wbudowana” w WIDEO..

 • Ania
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam, nawiązując do wypowiedzi koleżanki -bazylinka i techniki nakładania preparatów na twarz, to z przykrością muszę podważyć kompetencje;-/ preparaty jakie nakładamy na skórę twarzy zaczynamy od czoła. Ekspertką, to koleżanka niestety nie jest;-)natomiast masaż twarzy można co najmniej kilkoma technikami wykonać i niestety kolejność za każdym razem jest inna. Zastanawiam się gdzie praktykowała koleżanka:-) pozdrawiam

 • Karina
  Posted 1 1 0Polubienia

  Dzień dobry. Ja tam nic złego się nie dopatrzyłam. Pytanie zawsze mozna zadać, ale (jak kolega Koks) widzę zupełnie inne zamierzenie. Pozdrowienia ślę.

 • ewa
  Posted 1 1 0Polubienia

  a tonik….

 • bazylinka
  Posted 0 0 0Polubienia

  Wcale się nie czepiam po prostu zadałam pytanie mam chyba do tego prawo ?

 • koks
  Posted 0 0 0Polubienia

  Chyba konkurencja się czepia pani kosmetyczki z filmu, bo te uwagi są bez sensu.

 • bazylinka
  Posted 0 0 0Polubienia

  Może nie ma to znaczenia ale chodzi o wizualny efekt zabiegu. Jeżeli chodzi o ruchy to tradycyjnie głaskanie, rozcieranie , ugniatanie ,oklepywanie, głaskanie końcowe,konkretnie chodziło mi o nakładanie kolagenu jak i każdego innego preparatu nanoszenie powinno zaczynać się od ,,dołu,, w kierunku czoła tak samo jak masaż powinien być w kierunku do sercowym 🙂
  Pozdrawiam

 • bazylinka
  Posted 0 0 0Polubienia

  Witam mam kilka pytań odnośnie przedstawionego zabiegu?

  dlaczego kosmetyczka nakłada preparat na swoją dłoń i dopiero na twarz klientki czy nie higieniczniej i estetyczniej było by nałożyć odrobinę preparatu do miseczki i pędzelkiem nanieść na twarz ?
  czy ruchy które wykonuje kosmetyczka są aby na pewno prawidłowe? zaczyna nanosić preparat od czoła ? a poza tym masaż który wykonuje podczas zabiegu też mało profesjonalny!

  • Agnieszka
   Posted 0 0 0Polubienia

   Witam,

   Dziękuję za opinię.
   Nakładanie pędzelkiem ma sens, jeżeli kolagen przed nałożeniem chcemy z czymś rozmieszać. Jeżeli kosmetyczka rozprowadza dłońmi kolagen po twarzy – to nie ma to żadnego znaczenia, czy wcześniej go nałożyła na dłonie.
   Jeżeli chodzi o ruchy kosmetyczki – to z chęcią poznamy ruchy jakie Pani stosuje.
   Być może Pani ruchy są bardziej odpowiednie.

   pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.