Wyniki konkursu

Trwający konkurs właśnie dobiegł końca. Przyznam szczerze że nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu. Otrzymaliśmy ponad 1000 odpowiedzi.

A dokładnie 1223 :-).

Samo przeczytanie wszystkich zgłoszeń zajęło nam ponad 12 godzin!

W firmie mieliśmy nie lada orzech do zgryzienia. Musieliśmy wyłonić naszym zdaniem 3 najciekawsze odpowiedzi.

 

Oto one:

Kolagen zabierze mnie na wyspę magiczną, i uczyni moją cerę śliczną Zatroszczy się o mnie i obsypie swoim czarem, da poczuć,że jestem ideałem Zatuszuje to,co ma zostać ukryte, w końcu moje piękno zostanie wydobyte.
wypróbowałam próbki na bliznę i podziałało wygładzająco! Stosując kolagen na co dzień skóra odzyska blask i naturalne piękno co da efekt również dostrzegania pozytywnych promyków życia.

 

-jako chemik-kosmetolog wiem, że jest on zbawienny dla mojej skóry 30+ -jako świeżo upieczona mama wiem, że nie zaszkodzi mnie ani mojemu maleństwu -jako kobieta widzę, że nadszedł już ten czas, kiedy go zacząć stosować powinnam
Rozstępy mam, że szparagi można sadzić, cellulitis? – aż świętami pachnie ta skórka pomarańczowa, a kurze łapki mają już tak długie pazury, że można sobie dziurę w ziemi wydrapać. Potrzebuję kolagenu jak nikt inny!

Dociekliwi zapewne zauważyli, że powyżej mamy 4 odpowiedzi. Tak, po burzliwej naradzie doszliśmy do wniosku, że warto nagrodzić 4 osoby.
Gratulujemy zwycięzcom. Skontaktujemy się z nimi drogą mailową celem ustalenia adresu dostawy.

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top