Peeling do Twarzy

W pielęgnacji twarzy istotnym jej czynnikiem jest wykonywanie peelingu.

W jakim celu warto go wykonywać?
Peeling złuszcza martwy naskórek który stanowi barierę dla aktywnych substancji. Wykonując go sprawiamy że skóra stanie się  bardziej chłonna. To prosty zabieg który odświeża i wygładza skórę. Nadaje jej zdrowy koloryt. Komórki naszej skóry ciągle obumierają. Peeling pomaga się ich pozbyć. Peeling jest w pewnym sensie myciem skóry, tyle że głębszym.  Pamiętaj o stosowaniu go podczas kuracji kolagenowych.  Zwiększysz i przyśpieszysz tym samym działanie aktywnych peptydów. Twoja skóra przyjmie ich więcej niż dotychczas.

Peelingi mogą być mechaniczne lub enzymatyczne. Jest jednak produkt który  łączy właściwości i działanie peelingu mechanicznego, enzymatycznego oraz wysokiej jakości kremu anti-age. Jest nim Peeling diamentowy . W tym produkcie jako ścierniwo został wykorzystany najprawdziwszy pył diamentowy.
Wyjątkowość Peelingu diamentowego polega na tym, że został on wzbogacony o specjalne promotory przenikania oraz składniki aktywne kremu anti-age. Promotory przenikania zwiększają sorpcję substancji aktywnych. Dzięki temu jeden kosmetyk łączy proces oczyszczania skóry z procesem jej pielęgnacji.

Wypróbuj już dziś Peeling diamentowy  i ciesz się idealnie oczyszczoną i odżywioną skórą.

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

3 Komentarze

 • mala
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam!
  Ja otrzymałam próbki po pierwszym zamówieniu; oczywiście za przesyłkę trzeba opłacić (są różne formy dostawy, wystarczy wybrać jedną z nich).

 • Anonim
  Posted 0 0 0Polubienia

  już kilka razy się na bezpłatną próbkę i nigdy nie dostałam więc myślę że to tylko ściema dla pozyskania adresu email.

  • Agnieszka
   Posted 0 0 0Polubienia

   Witam Pani Bożeno,
   Zapisała się Pani tylko raz na otrzymanie bezpłatnych próbek – 02.02.2014r. pomimo przypomnień wysłanych na adres mail bxxxxx@gmail.com nie wpłaciła Pani 5,00zł jako koszt przesyłki zamówionych próbek. Skoro brakuje wpłaty za wysyłkę, saszetki nie zostały do Pani wysłane.
   Co do adresu mail, zapisała się Pani na otrzymywanie wiadomości na temat problemów ze stawami i z przebarwieniami. Skoro nie chce Pani otrzymywać takich wiadomości, to w jakim celu się Pani na nie zapisała? W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości, klikając w link REZYGNACJA – na dole każdego maila. Można też napisać w tej sprawie do mnie maila.

   Pozdrawiam, Agnieszka

Napisz komentarz