Tabletki z Kolagenem

Bardzo fajne pytanie znalazłam w dzisiejszej poczcie mailowej..

„Witam
jestem zainteresowna zakupem colvity,ale mam pytanie ponieważ słyszałam,iż nie można stoswać jezeli ma sie problemy z tarczyca?
czy to prawda? mam niedoczynnosc tarczycy

pozdrawiam”

Informacja, którą usłyszałaś została źle zinterpretowana. Niemal każdy z nas może stosować Colvitę®, nawet dzieci, ale w określonych porcjach.

Istnieje jedna, ale statystycznie dość istotna grupa pacjentów, która powinna wstrzymać się przed konsumowaniem Colvity®. Dokładniej jest tu mowa o osobach z nadczynnością tarczycy. Jest to znikomy statystycznie 1% mężczyzn i do 6% populacji dorosłych kobiet.

Colvita® zawiera ekstrakt z alg. Morszczyny pęcherzykowate są bogate w jod, zarówno organiczny w postaci dijodotyrazyny, jak i nieorganiczny.

Chcesz przeczytać więcej na temat tabletek COLVITA®? /Kliknij/

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

2 thoughts on “Tabletki z Kolagenem

 1. Stosuję ” Colvitę ” już 2 rok i muszę przyznać, iż radykalnie pomaga mi na stawy kolanowe. Od kilku lat miałam sztywnienie stawów, połączone z bólem. Dodam, iż jestem osobą ruchliwą, dużo chodzę, jeżdżę na rowerze. Cóż wiek robi swoje, mam 60 lat i myślałam, ze tak ma być. Ale spróbowałam terapii z ” Colvitą ” i ku mojej radości kłopoty ze stawami jak na razie są nieobecne. Mam sprawne, stawy kolanowe, zapo mniałam, co to ból. Dziennie zażywam 2 kapsułki preparatu, oczywiście robię też przerwy. Uważam, ze w moim przypadku jego działanie jest świetne.

  1. Witam serdecznie,
   Przepraszam, że dopiero odpisuje na wiadomość, ale trafiła do folderu spam. I jej wcześniej nie zauważyłam.

   Świetnie, to wspaniała wiadomość.
   Bardzo się cieszę i dziękuję za tak cenny komentarz. Na pewno i innym pomoże uwierzyć, że warto stosować Colvitę.
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top