Omega – Poczuj się świetnie

OMEGA COMPLEX

Dopada Cię jesienna chandra? Na dobry humor wpływa wiele czynników – to fakt.

Potwierdzonym naukowo faktem jest również wpływ prawidłowej diety na nasze samopoczucie. Składniki odżywcze o dużym znaczeniu dla równowagi emocjonalnej to m.in. kwasy omega-3.

Należą one do grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Warto sięgnąć po nie zwłaszcza jesienią, kiedy jesteśmy narażeni na spadki nastroju.

Ryba „wypływa na wszystko”

Pamiętasz kampanię edukacyjną Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 2009 roku pod hasłem „Ryba wpływa na wszystko”? Mniej więcej wówczas rozpoczęła się w Polsce wielka kariera marketingowa suplementów z omegą. I przy okazji skrupulatne badania.

Efekty?

„Omegi” okazały się zanieczyszczone i niemalże pozbawione kwasów z grupy Omega-3. Cóż nam pozostało? Oczywiście spożywanie dużej ilości produktów bogatych w niezbędne kwasy; ryb morskich, skorupiaków, migdałów, tofu, orzechów włoskich… Niestety tylko do momentu, kiedy zaczęto masowo publikować badania o zanieczyszczeniu ryb metalami ciężkimi, m.in. rtęcią oraz dioksynami.

NATURALNĄ OMEGĘ COMPLEX kupisz tutaj:
www.kolagen.pl/p107,omega-complex.html

Dlaczego nasza Omega Complex jest inna?

• Korzystając z dostępnej wiedzy naukowej, sprawdziliśmy dokładnie, jak powinien być skomponowany taki suplement i dlaczego ważna jest przede wszystkim równowaga kwasów tłuszczowych.

• Olej rybi, który został użyty w Omedze Complex, jest wysoko standaryzowany na pożądane kwasy tłuszczowe i bardzo skrupulatnie przebadany – nie tylko na wejściu do kraju, ale i po przygotowaniu produktu. Oznacza to, że doskonale wiemy, jaką zawartość EPA i DHA ma każda kapsułka naszej Omegi.

• Bardzo ważny w diecie i bardzo delikatny kwas DHA użyty w naszym suplemencie nie pochodzi jedynie z ryb. Pozyskaliśmy go również z wyjątkowych alg – roślin, produkujących kwasy tłuszczowe o właściwości kwasów zwierzęcych!

• Proponujemy Wam jedyny na świecie kompleksowy suplement diety Omega, w którym znajduje się Dysmutaza Ponadtlenkowa! Dodaliśmy ją do składu naszej Omegi zgodnie z przepisami unijnymi jako „ochraniacz” naszych olei, ale… Wszyscy wiemy o niesamowitych, antyoksydacyjnych właściwości Dysmutazy. To jeden z najciekawszych składników suplementacyjnych, jaki odkryto w naszych czasach.

• Uzupełniliśmy ją o olej lniany inżyniera Nowaka, posiadający liczne badania potwierdzające obecność i zawartość najcenniejszych kwasów tłuszczowych w każdym mililitrze substancji. To jeden z niewielu olei lnianych, który nie traci swoich właściwości i kwasów wielonienasyconych po wielu tygodniach przechowywania w temperaturach pokojowych. Producent oleju wykonuje szczegółowe badania na Uniwersytecie Wrocławskim niemalże przy każdym tłoczeniu.

OMEGĘ COMPLEX kupisz tutaj:
www.kolagen.pl/p107,omega-complex.html

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top