Omega – Poczuj się świetnie

OMEGA COMPLEX

Dopada Cię jesienna chandra? Na dobry humor wpływa wiele czynników – to fakt.

Potwierdzonym naukowo faktem jest również wpływ prawidłowej diety na nasze samopoczucie. Składniki odżywcze o dużym znaczeniu dla równowagi emocjonalnej to m.in. kwasy omega-3.

Należą one do grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Warto sięgnąć po nie zwłaszcza jesienią, kiedy jesteśmy narażeni na spadki nastroju.

Ryba „wypływa na wszystko”

Pamiętasz kampanię edukacyjną Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 2009 roku pod hasłem „Ryba wpływa na wszystko”? Mniej więcej wówczas rozpoczęła się w Polsce wielka kariera marketingowa suplementów z omegą. I przy okazji skrupulatne badania.

Efekty?

„Omegi” okazały się zanieczyszczone i niemalże pozbawione kwasów z grupy Omega-3. Cóż nam pozostało? Oczywiście spożywanie dużej ilości produktów bogatych w niezbędne kwasy; ryb morskich, skorupiaków, migdałów, tofu, orzechów włoskich… Niestety tylko do momentu, kiedy zaczęto masowo publikować badania o zanieczyszczeniu ryb metalami ciężkimi, m.in. rtęcią oraz dioksynami.

NATURALNĄ OMEGĘ COMPLEX kupisz tutaj:
www.kolagen.pl/p107,omega-complex.html

Dlaczego nasza Omega Complex jest inna?

• Korzystając z dostępnej wiedzy naukowej, sprawdziliśmy dokładnie, jak powinien być skomponowany taki suplement i dlaczego ważna jest przede wszystkim równowaga kwasów tłuszczowych.

• Olej rybi, który został użyty w Omedze Complex, jest wysoko standaryzowany na pożądane kwasy tłuszczowe i bardzo skrupulatnie przebadany – nie tylko na wejściu do kraju, ale i po przygotowaniu produktu. Oznacza to, że doskonale wiemy, jaką zawartość EPA i DHA ma każda kapsułka naszej Omegi.

• Bardzo ważny w diecie i bardzo delikatny kwas DHA użyty w naszym suplemencie nie pochodzi jedynie z ryb. Pozyskaliśmy go również z wyjątkowych alg – roślin, produkujących kwasy tłuszczowe o właściwości kwasów zwierzęcych!

• Proponujemy Wam jedyny na świecie kompleksowy suplement diety Omega, w którym znajduje się Dysmutaza Ponadtlenkowa! Dodaliśmy ją do składu naszej Omegi zgodnie z przepisami unijnymi jako „ochraniacz” naszych olei, ale… Wszyscy wiemy o niesamowitych, antyoksydacyjnych właściwości Dysmutazy. To jeden z najciekawszych składników suplementacyjnych, jaki odkryto w naszych czasach.

• Uzupełniliśmy ją o olej lniany inżyniera Nowaka, posiadający liczne badania potwierdzające obecność i zawartość najcenniejszych kwasów tłuszczowych w każdym mililitrze substancji. To jeden z niewielu olei lnianych, który nie traci swoich właściwości i kwasów wielonienasyconych po wielu tygodniach przechowywania w temperaturach pokojowych. Producent oleju wykonuje szczegółowe badania na Uniwersytecie Wrocławskim niemalże przy każdym tłoczeniu.

OMEGĘ COMPLEX kupisz tutaj:
www.kolagen.pl/p107,omega-complex.html

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.