5 prezentów na Dzień Ojca

 baby-21249_1920Tato, Tato ukochany,
dziś życzenia Ci składamy.
Przesyłamy jakby z procy,
sto całusów z całej mocy.

Już za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Ojca. Pamiętajmy wtedy o naszych ojcach. To doskonała okazja, aby powiedzieć im jak bardzo ich kochamy. A także, aby podziękować im za wszystko co dla nas do tej pory zrobili.

Dzień Ojca to też dobra okazja na wręczenie naszym ojcom drobnego upominku. Może to być na przykład:

Kompleksowy krem dla mężczyzn
kompleksowy-krem-dla-mez_432.jpg

Wielofunkcyjny kosmetyk, który zadba o skórę twarzy i zarost każdego mężczyzny. Zawiera sprawdzone składniki, które zapewnią świetny wygląd i komfort, także po goleniu. Dodatkowo krem ma działanie nawilżające. Dodaje skórze sprężystości.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Krem przestrzenny do stylizacji włosów
krem-przestrzenny-do-sty_431.jpg Kosmetyk zapewni świetny wygląd i blask każdemu rodzajowi włosów. Zawarte w kremie starannie dobrane składniki chronią włosy przed przesuszeniem, nawilżają i perfekcyjnie odżywiają włosy.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Suplement Total for MEN
suplement-total-for-men_430.jpg

Suplement stanowi uzupełnienie codziennej diety w witaminy i minerały oraz substancje pochodzenia roślinnego, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest to podstawowy kompleks o wysokiej bioprzyswajalności, który przyczynia się do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, dodaje witalności. Produkt zawiera zestaw witamin z grupy B, a także pokrywa zapotrzebowanie na witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Witamina C-olway z kolagenem
witamina-c-olway-z-kolag_454.jpg

Witamina C jest najważniejszą spośród witamin przyjmowanych w naszym pożywieniu. Pełni ona bardzo ważną rolę w procesie powstawania kolagenu ustrojowego – białka młodości i głównego składnika tkanki łącznej.     Człowiek jest jednym z niewielu ssaków na naszej planecie, którego organizm nie wytwarza w wątrobie witaminy C. Dlatego też musimy ją w całości pozyskiwać z pożywienia lub suplementów diety.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Colvita
colvita-120-kapsulek_328 Ten suplement diety w kapsułkach, to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu z alg morskich i naturalnej witaminy E otrzymywanej z oleju wytwarzanego na zimno z niemodyfikowanych ziaren zbóż.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

A może Wasi ojcowie mają jakieś inne ulubione kosmetyki? Więcej produktów możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym: http://www.kolagen.pl/.

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.