Nowy Scrub do ciała? Tak! Mamy to!

scrub do ciałaJuż dawno miałam Ci to napisać, ale chciałam przetestować nowy SCRUB do ciała w dłuższym czasie.. Bo wiesz, jak to ze mną jest.

Muszę być pewna 🙂 I.. Jestem pewna 🙂 Bardzo pewna 🙂 Jestem dokładnie „gładko” przekonana o jego skuteczności. 🙂

Obłędnie naturalny Scrub do ciała pokochasz za naturalne składniki, piękny zapach (hmm..), za gładkość i promienny wygląd skóry, a także za kondycję Twojej skóry.

Spróbuj i na pewno nie zamienisz już go na inny produkt –> KLIK –> https://www.kolagen.pl/p318,scrub-do-ciala.html

Co kryje w środku ten Scrub?

  • Bioferment z alg;
  • Kolagen rybi;
  • Dwa naturalne ścierniwa – cukier i muszle św. Jakuba;
  • Ksylitol i lactitol;
  • Olej: kokosowy, migdałowy i makadamia;
  • Płatki morskiej algi – nazywanej czerwonym mchem;
  • Złotą algę;
  • Witaminę E.

Efekty po nałożeniu nowego Scrubu do ciała odczujesz już po pierwszym użyciu. Sama byłam zaskoczona.. 🙂

Bogaty skład produktu usuwa martwy naskórek, masuje dokładnie Twoją skórę i zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Efekt WOW!

Jak zauważyłaś, Scrub zawiera dwa ścierniwa – cukier i muszle św. Jakuba. Oba składniki zapewniają bardzo intensywne działanie kosmetyku (od razu). W składzie możesz znaleźć 3 oleje: makadamia, kokos i migdał, a także wiele innych składników odżywczych, witamin, minerałów oraz przeciwutleniaczy.

Peeling ten pozostawia na Twojej skórze łagodzącą, cienką warstwę olejku; dzięki temu masz natychmiastowy efekt nawilżenia. Komfort gwarantowany 🙂

Jaki ma zapach? Jaki uzyskuje się efekt po nałożeniu?

Zapach scrubu jest naprawdę delikatny, taki orientalno-kwiatowy.

Przy regularnym stosowaniu Twoja skóra będzie gładka, miękka, odżywiona, rozświetlona. Zauważysz także, że lepiej wchłaniają się substancje aktywne z innych kosmetyków (które stosujesz po peelingowaniu ciała).

Produkt zastosuj szczególnie na newralgiczne i bardzo widoczne miejsca na ciele; takie jak: łokcie, czy pięty. Zwróć uwagę, jak produkt szybko i doskonale radzi sobie z martwym naskórkiem.

Jak nakładać Scrub?

Taki zabieg peelingowania (jak powyżej), wykonuj 1-2 razy w tygodniu. Uzyskasz najlepszy efekt.

Zwilż skórę wodą, nałóż na całe ciało scrub a następnie wykonaj energiczny (okrężny) masaż. Spłucz ciało letnią wodą. Po chwili zmyj resztki peelingu ciepłą wodą.

W przypadku chęci uzyskania silniejszego efektu złuszczającego – zastosuj scrub na osuszoną skórę i zastosuj zimno-ciepły (naprzemienny) prysznic.

scrub
Podziel się poniżej opinią o produkcie.
Jestem ciekawa Twoich efektów 🙂
Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top