Niezwykłe właściwości WITAMINY C – Wykład Jerzego Zięby

witamina CWitaminę C zna chyba każdy, ale większość z nas kojarzy ją głównie z łykaniem tabletek w okresie przeziębień. Ma ona jednak wiele więcej, dużo istotniejszych zastosowań, o których mało kto wie.

Dziś zachęcam Cię do obejrzenia fantastycznego wykładu wspaniałego człowieka. Jerzy Zięba to niezwykle mądry człowiek, autor serii poczytnych książek 🙂 Naprawdę gorąco polecam obejrzeć 🙂

 


Jerzy Zięba wspomina jak ważna jest suplementacja naturalną witaminą C (a nie czystym kwasem l-askorbinowym). Jak sam mówi:

„(..) Na całym świecie przyjęto, że witamina C to jest kwas askorbinowy.

(…)  Niestety, jeżeli przyjrzeć się temu bardzo dokładnie, to ta witamina C to nie jest tylko kwas askorbinowy.

(..) Witamina C jest to zbiór różnego rodzaju elementów, które znajdują się w naturalnej postaci np. w owocu, gdzie kwas askorbinowy stanowi to centrum, ale on współpracuje bardzo silnie.. te zależności są niezwykle silne z różnymi elementami, które w tym np. owocu się znajdują. I dopiero ten kompleks można nazwać, że jest to witamina C.”

 

W takiej witaminie jest mnóstwo substancji, które zwiększają jej przyswajalność. Dlatego najwyżej cenione są naturalne ekstrakty roślinne.

——————————————————————–

Aż miło posłuchać, jak Jerzy Zięba całymi fragmentami mówi o tych samych rzeczach, które znajdziesz w publikacji:

„WITAMINA C-OLWAY”

To 473 strony zawierające wszystko, co musisz wiedzieć o witaminie C, a czego nie dowiesz się od swojego lekarza. Poznasz badania i właściwości witaminy C, o których mało kto słyszał. Poznasz wpływ tej witaminy na nowotwory, choroby zakaźne, sercowo -naczyniowe itp. To wiedza, którą powinien znać każdy, kto dba o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Zajrzyj na:
http://www.kolagen.pl/p66,ksiazka-witamina-c-olway.html

——————————————————————–

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli wykład wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu. Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób.

Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku i polubić mojego Fanpage’a 🙂

Posts created 124

6 thoughts on “Niezwykłe właściwości WITAMINY C – Wykład Jerzego Zięby

 1. Odkrylam bloga za pomoca poczty. Bede z pewnoscia wracala do twoich przydatnych informacji. Dziekuje

 2. W nadmiarze witamina C może wpływać na układ nerwowy z choć jedni tłumaczą to tym, że powoduje zwiększoną retencję wody. Inne źródła mówią, że witamina C nigdy nie jest szkodliwa, bez względu na dawkę. I myśle że tak jest.

 3. Mega witamina gdzieś czytałem że nawet z nowotworem sobie poradzi.

 4. Ananda 1944 pisze:

  Wielkie dzięki za rozjaśnienie w kwestii wit.C. Chciałabym usłyszeć czy można doustnie używać askorbinian sodu zamiast kwasu L-askorbinwego. Pozdrawiam serdecznie i życzę panu dr. J. Zięba doskonałego zdrowia aby mógł wielu ludziom pomagać.

  1. Ananda 1944, osobiście tego nie testowałem, ale w internecie można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii od osób, które askorbinian sodu przyjmują doustnie.
   Askorbinian sodu jest solą kwasu l-askorbinowego (jego związkiem z sodem) i ma w związku z tym mniej kwasowe pH, przez co jest bardziej tolerowany przez wrażliwe żołądki.

 5. Kiedy ludzie zaczną się interesować prawdziwą wiedzą na temat własnego zdrowia? Ludzie promujcie wiedzę Jurka Zięby wśród znajomych!WIEDZA BEZCENNA DLA CZŁOWIEKA!

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top