Krem z Kolagenem

Z oczu można wyczytać niemal wszystko: od choroby, po dobry czy też zły nastrój.

Aby codziennie zachwycały i błyszczały, a skóra wokół nich, jak najdłużej zachowała gładkość i jędrność, musisz o nie dbać i regularnie je pielęgnować.

Zrób wszystko, aby były lśniące i piękne, bo zdaniem amerykańskich psychologów, aż co trzeci mężczyzna twierdzi: iż patrząc na kobietę, przede wszystkim zwraca uwagę na jej twarz, na oczy.

Kurze łapki czy zmarszczki wokół oczu staną się widoczne znacznie później, jeśli po ukończeniu 25. roku życia zaczniesz używać rano i wieczorem specjalnego kremu do okolic oczu. Miej na uwadze, że pierwsze zmarszczki na ogół pojawiają się już w tym wieku, ale na zmęczonej przesuszonej skórze mogą zaznaczyć się nawet o wiele wcześniej!

Dlaczego należy szczególnie dbać o te miejsca?


N
ie ma delikatniejszej skóry na całym ciele, niż ta wokół oczu
; prawie nie ma gruczołów łojowych, które by ją ochraniały; jest bardzo cienka i mało elastyczna. Oprócz tego poddawana jest ciągłemu ruchowi dzięki pracy ponad dwudziestu mięśni, znajdujących się w tej strefie, które sprawiają, że możemy poruszać oczami, unosić i opuszczać powieki po to aby, gałka oczna była nawilżona i ochraniana.

Ten ciągły ruch – według obliczeń otwieramy i zamykamy oczy – ponad 10 tysięcy razy dziennie – oraz niewielka liczba kanalików łojowych i słaba konsystencja powodują, że skóra w tej strefie pokrywa się zmarszczkami o wiele wcześniej niż reszta twarzy.

Pierwsze zmarszczki, kurze łapki i oznaki zwiotczenia powiek (a także owalu twarzy) zaczynają być widoczne po skończeniu 25. roku życia. Właśnie już wtedy należy rozpocząć pielęgnację skóry wokół oczu za pomocą specjalnego kremu, do stosowania rano i wieczorem.

Eliksir pod Oczy – ma on postać subtelnego kremu przeznaczonego do przeciwzmarszczkowej kuracji najbardziej wrażliwych partii skóry twarzy – okolic oczu.

Działanie Eliksiru – KONIECZNIE PRZECZYTAJ:
• aktywnie chroni przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry wokół oczu,
• pielęgnuje wymagającą i narażoną na wysuszanie skórę,
• nawilża, wygładza i ujędrnia,
• działa kojąco i łagodzi cienie oraz obrzęki,
• nadaje delikatny blask i uczucie wyjątkowej świeżości,
• rewitalizuje i odbudowuje naskórek.

Wejdź i przeczytaj więcej na temat Kremu z Kolagenem: http://www.kolagen.pl/p59,eliksir-pod-oczy.html

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top