Kolagen Platinum 30ml wycofany z produkcji

Kolagen Platinum zaprzestano produkcji produktu w najmniejszym opakowaniu, czyli 30ml.

Co wpłynęło na taką decyzję?

Włoski dostawca butelek zmienił politykę rabatów na wyliczanie ich nie, jak dotąd z całości zamówień, a z zamówień konkretnego asortymentu. A że opakowanie w 30ml sprzedawało się najgorzej to firma miała w zasadzie tylko dwa wyjścia. Albo podnieść cenę produktu o jakieś 10zł albo po prostu w ogóle wycofać ze sprzedaży 30ml.
W związku z tym że opakowanie Platinum 30ml i tak nie sprzedawało się najlepiej to firma podjęła decyzję o zaprzestaniu produkcji w najmniejszym opakowaniu.

Dlaczego Kolagen Platinum w opakowaniu 30ml sprzedawał się najgorzej?

Jeżeli przeliczymy koszt zakupu jednego mililitra kolagenu z różnej wielkości opakowań to łatwo jest wywnioskować że zakup w najmniejszym opakowaniu jest po prostu najmniej opłacalny. Miesięczna kuracja kolagenem 30m jest dwukrotnie wyższa niż np. wtedy gdy nabędziemy opakowanie 200ml (zobacz poniższą tabelę). Najmniejsze opakowanie ma jedynie powodzenie wśród osób które dopiero zaczynają przygodę z kolagenem.
Posiadamy jeszcze zapas około 50 opakowań 30ml kolagenu Platinum. Jeżeli w dalszym ciągu zastanawiasz się nad wstąpieniem do klubu pasjonatów tego eliksiru to jest ku temu dobra okazja.  Opakowania 30ml posiadamy do wyczerpania zapasów. Jesteś na to gotowa? Zapraszam do zakupu na www.kolagen.pl

Kolagen Naturalny PLATINUM
Pojemność: Cena:…….. Kuracja Miesięczna*:
200 ml 467,00 zł 46,70 zł
100 ml 327,00 zł 65,40 zł
50 ml 207,00 zł 82,80 zł
30 ml 149,00 zł 98,00 zł

* Stosowanie kolagenu dwa razy dziennie do całej twarzy i dekoltu przez okres miesiąca.

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

1 Komentarz

  • Anonim
    Posted 0 0 0Polubienia

    Dobra decyzja,popieram.Sama kupuję większe opakowania.

Comments are closed.