Detox. W jaki sposób zwiększyć swoją efektywność biznesową?

Potrzebny detox.

Nasz organizm to nasze „centrum dowodzenia”. Kiedy jest przemęczony i „wyjałowiony” daje nam o tym znać. Żyjemy w czasach, w których Twój każdy dzień wypełniają obowiązki Miejsca Pracy, Zespółzawodowe.

W Twoim życiu i ówczesnym pędzie brakuje czasu na sferę „ja” i na rytuały, które w znaczny sposób mogą poprawić nie tylko Twoją efektywność w biznesie, ale również samopoczucie, koncentrację i zdrowie.

Miej na uwadze, że jednak zegar czasu tyka z każdą sekundą dla każdego.

Chciałabym Ci pokazać, że istnieje prosty sposób, dzięki któremu zapewnisz sobie wiele korzyści nie tylko biznesowych, ale i zdrowotnych. Jest nim detox przy pomocy świeżych soków i odżywczych koktajli. Śmiało można powiedzieć, że na dziś dzień przeżywa on swoja drugą „młodość”.

Dlaczego?

O jego zaletach opowiadają gwiazdy w social mediach, a kolejne firmy prześcigają się w dostarczaniu nowych produktów, które mają pomóc szybko i efektywnie oczyścić organizm z toksyn. Wszystko jednak jest w Twoich rękach.

Możesz dalej biec i ignorować fakt, że Twoje samopoczucie i efektywność w biznesie spada, a możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić ten pierwszy krok – podjąć decyzje o detoxie.

Z jakiego powodu warto stosować detox?

Najczęstszym powodem jest zaniedbanie odżywiania swojego organizmu. Jemy bezwartościowe produkty, przez co traci on energię na trawienie zamiast odpoczynku. Wydaje nam się, że zdrowo się odżywiamy, ale kiedy się temu przyjrzymy, zobaczymy, że nie mamy na to czasu. Skutkuje to rozdrażnieniem, frustracją i brakiem snu.

Detox stworzony przez Time for Detox jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla ciała, umysłu i relacji. Jest to prosty i łatwo dostępny sposób, skomponowany z owoców, warzyw, przypraw oraz ziół. Doskonale ułożony pod względem potrzebnych nam wartości odżywczych. Kolory soków bez przerwy działają na naszą podświadomość.

Każdy używany składnik jest naturalny, a większość z nich podawane są dzieciom, więc każdy sprzyja naszemu organizmowi. Jest dostępny dla każdego, więc możemy go przygotować łatwo i szybko.

Duże zmiany w krótkim czasie

Już podczas 3-dniowego detoxu doświadczamy realnych zmian pod kątem samopoczucia oraz zauważamy procesy zachodzące w naszym ciele, dzięki czemu lepiej rozumiemy jego potrzeby. Warto pamiętać, że detox został stworzony dla każdego człowieka, a oczyszczanie organizmu to nie dieta czy leczenie.

Możemy użyć dodatkowych metod, aby rezultaty były jeszcze bardziej odczuwalne. Przede wszystkim powinniśmy pić dużo wody. Specjaliści sugerują około 2 litry dziennie. Warto, abyśmy udali się na masaż lub saunę, wzięli kąpiel w solach morskich. Ćwiczenia takie jak joga czy lekki trucht fantastycznie pobudzają układ limfatyczny.

Korzyści wynikające z detoxu

Świat biznesu bywa czasem okrutny i nie daje nam chwili wytchnienia. W tym całym zgiełku czasem warto się zatrzymać…. Zastanowić przez chwilę nad tym co możemy zrobić dla siebie, ciała i umysłu. Wiem o czym mówię, gdyż sama dużo czasu poświęcam na życie zawodowe i do nie dawna żyłam w tym samym kołowrotku co Ty.

W wirze pracy, rozwoju firmy, odpowiedzialności, działania pod presją czasu, każdego dnia stres nawarstwiał się i wnikał w mój organizm niepostrzeżenie. Zachęcam Cię do tego, byś się na chwilę zatrzymał, wygospodarował czas dla siebie i wsłuchał w potrzeby własnego ciała i duszy. Powodów dla których warto skorzystać z detoxu jest nieskończenie wiele.

Równie dużo jest korzyści wynikających z jego stosowania. Jeśli zauważysz u siebie takie symptomy jak brak koncentracji i skupienia w pracy, nieustanne przemęczenie i przede wszystkim mimo narastających godzin spędzonych w pracy – brak produktywności – to niewątpliwie jest ten moment, w którym warto pomyśleć o zmianie swoich nawyków w życiu codziennym.

Nowy rok, nowe cele i postanowienia – detox

Kiedy zapytasz mnie kiedy jest odpowiedni czas na to, aby zacząć detox… Powinnam Ci odpowiedzieć, że każdy moment jest dobry na to, by wprowadzić w swoim życiu szereg zmian. Nie mniej jednak pora jesienno – zimowa to okres, w którym nasze społeczeństwo szczególnie podupada. Nie tylko na zdrowiu, ale również spada nasze samopoczucie, nastrój i chęci do działania.

Okres ten sprzyja depresjom, załamaniom i apatii. To doskonały czas, aby z wielki przytupem i rozmachem wejść w ten Nowy Rok. Obrać nowe Urząd, Biznesu, Księgowy, Rachunkowościcele, nowy kierunek, w którym będziesz wiedział dokąd zmierzasz i gdzie będzie Twój upragniony port.

Znajdź chwilę na postawienie krótkiej pauzy w swoim życiu.

Warsztat detoxowy

Wybierz się ze mną na „warsztat” detoxowy, ucieknij od zgiełku, pracy i nieustannej gonitwy za karierą.

Pozwól by Twoje ciało, umysł odpoczął na tyle, by po powrocie do pracy ruszyć z głową pełną pomysłów, nowych projektów i wyzwań. Aby być produktywnym musisz znaleźć niezbędną równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a życiem prywatnym.

Twoje zdrowie i samopoczucie musi być tak samo ważne jak Twoja kariera. Najwyższy czas, byś zrozumiał. Sam fakt, że to czytasz jest już pierwszym sygnałem. Sygnałem, który podpowiada Ci, że nadszedł czas na poważne zmiany nawyków w Twoim życiu. Zachęcam Cię do spotkania ze mną i omówienia Twojego trybu życia i pracy.

Po to, by wypracować i „wytrenować” razem z Tobą dobre nawyki i codzienne rytuały; które w porównaniu z detoxem, oczyści Twoje ciało z toksyn. Te nawyki znacznie poprawią jakość Twoje życia, a przede wszystkim spowodują, że niepostrzeżenie „wkradnie” się zadowolenie. Wróci pożądana i upragniona energia, a każdy kolejny dzień będzie pełen owocnych projektów i wyzwań.

Kim jestem? Bloggerką, pasjonatką zdrowego stylu życia. Poliglotką. Kocham konie i podróże.Założyłam bloga, aby dzielić się swoją pasją. Moje 7-letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga mi rozwijać projekt Adelia.Kocham konie i jestem ich Trenerem, to moja druga pasja - w sumie odkąd pamiętam, zwierzęta były obecne w moim życiu.
Posts created 228

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top