Aktywny Kolagen – poznaj nową strategię na zatrzymanie piękności

Witaj,

Przedstawię Ci dzisiaj prawdziwą historię osoby, której Aktywny Kolagen odmienił życie..


Obejrzyj poniższy film.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

5 Komentarze

 • Władysław
  Posted 1 1 0Polubienia

  Witam. Mam cukrzycę typu II(insulina) oraz łuszczyca z powikłaniami na skórze głowy i nodze oraz łokciu, a także chora wątrobę(silne stłuszczczenie), chore serce(wieńcówka) jaskra i miażdżyca…i jeszcze wiele innych objawów ze strony np. jelit…
  Władysław

  • Agnieszka
   Posted 1 1 0Polubienia

   Witaj,

   Czas zatem Władysławie wziąć się za siebie. Problemy same się nie rozwiążą. Na początek polecam obejrzeć z uwagą powyższy film oraz proponuję oczyścić organizm z toksyn, złogów i zastosować kolagen.

   Pozdrawiam, Agnieszka

 • Anonim
  Posted 0 0 0Polubienia

  mi kolagen pomogl na slabo gojaca sie rane na stopie .smarowalam jakis miesiac moze poltora miesiaca . szybciej wsio sie zagoilo .a przy mojej chorobie to zwykle zadrapanie goi sie trzy tygodniee .najszczerzej na rany polecam stosowac .martyna

  • Agnieszka
   Posted 0 0 0Polubienia

   Witaj Martyno,

   Dziękuję za tak cenną opinię.
   Przy takich ranach, ja również polecam zastosować Kolagen Naturalny Graphite: http://www.kolagen.pl/k3,kolagen-graphite.html. Występuje on w postaci szarego żelu. Jest dostępny w trzech buteleczkach z dozownikiem o pojemności 50ml, 100ml i 200ml.

   Pamiętaj, że jeżeli jest to rana sącząca się – to stosuj kolagen wokół tej rany. Jeżeli nie sącząca się – to można posmarować wprost na te miejsce.
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 • Anonymous
  Posted 1 1 0Polubienia

  wporzo

Comments are closed.