Aktywny Kolagen – poznaj nową strategię na zatrzymanie piękności

Witaj,

Przedstawię Ci dzisiaj prawdziwą historię osoby, której Aktywny Kolagen odmienił życie..


Obejrzyj poniższy film.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!
Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

5 thoughts on “Aktywny Kolagen – poznaj nową strategię na zatrzymanie piękności

 1. Władysław pisze:

  Witam. Mam cukrzycę typu II(insulina) oraz łuszczyca z powikłaniami na skórze głowy i nodze oraz łokciu, a także chora wątrobę(silne stłuszczczenie), chore serce(wieńcówka) jaskra i miażdżyca…i jeszcze wiele innych objawów ze strony np. jelit…
  Władysław

  1. Witaj,

   Czas zatem Władysławie wziąć się za siebie. Problemy same się nie rozwiążą. Na początek polecam obejrzeć z uwagą powyższy film oraz proponuję oczyścić organizm z toksyn, złogów i zastosować kolagen.

   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. mi kolagen pomogl na slabo gojaca sie rane na stopie .smarowalam jakis miesiac moze poltora miesiaca . szybciej wsio sie zagoilo .a przy mojej chorobie to zwykle zadrapanie goi sie trzy tygodniee .najszczerzej na rany polecam stosowac .martyna

  1. Witaj Martyno,

   Dziękuję za tak cenną opinię.
   Przy takich ranach, ja również polecam zastosować Kolagen Naturalny Graphite: http://www.kolagen.pl/k3,kolagen-graphite.html. Występuje on w postaci szarego żelu. Jest dostępny w trzech buteleczkach z dozownikiem o pojemności 50ml, 100ml i 200ml.

   Pamiętaj, że jeżeli jest to rana sącząca się – to stosuj kolagen wokół tej rany. Jeżeli nie sącząca się – to można posmarować wprost na te miejsce.
   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 3. wporzo

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top