3 prezenty na Dzień Matki

rose-301406_1920Mamo, mamo cóż Ci dam.
Jedno serce tylko mam.
A w tym sercu róży kwiat.
Mamo, mamo żyj sto lat.

Niedługo będziemy świętować Dzień Matki.  Wielu z nas będzie wtedy składać swoim mamom życzenia.

Najlepsze życzenia to te składane od serca. Nie jakieś  znalezione w sieci, wyuczone na pamięć formułki. Dzień Matki to też doskonała okazja, aby podziękować naszym mamom za wszystko co dla nas zrobiły.

A może ktoś z Was odkryje w sobie talent poetycki i napisze dla swojej mamy wiersz? Albo narysuje (namaluje) obraz?

Do każdych życzeń (tych bardziej i mniej rymowanych) warto dołożyć jakiś drobiazg. Zobaczcie co dla Was wybrałam:

Kolagen Natywny DNA
kolagen-natywny-dna_451.jpg

Kolagen Natywny DNA łączy w sobie naturę i najnowszą inżynierię biomedyczną. To Kolagen Natywny Pure, który został wzbogacony o substancje aktywne wspomagające i aktywizujące naturalne procesy tworzenia tkanki łącznej. Kosmetyk ten intensywnie pobudza komórki do prawidłowego działania.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Krem do rąk
krem do rąk colwayGłównym składnikiem kremu jest kolagen, który intensywnie nawilża skórę dłoni. Dodatkowo zawarte w preparacie polisacharydy i probiotyk zapobiegają namnażaniu się na skórze patogenów i łagodzą stany zapalne. Hydromanil dzięki swojej innowacyjnej strukturze działa jako Sekwencyjny System Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających, co daje natychmiastowe i długotrwałe  nawilżenie.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Axanta
axanta_OHS0ktA

Główny składnikiem Axanty jest astaxantyna. Związek ten jest bardzo silnym antyoksydantem. Astaxantyna poprawia działanie układu odpornościowego, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, łagodzi skutki cukrzycy i korzystnie wpływa na zdrowie oczu. Ponadto suplement ten zawiera w swoim składzie: niacynę, biotynę, kwas foliowy, oraz witaminy z grupy B.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

A może Wasze mamy mają jakieś inne ulubione kosmetyki. Więcej produktów możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym: http://www.kolagen.pl/.

 

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top