Zadbaj o Dłonie – Kolagen Naturalny

Dłonie, są częścią ciała najbardziej nieodporną na działanie czasu, dlatego istotne jest, aby dbać o nie już za młodu, nosząc rękawiczki i używając odpowiednich kosmetyków, w tym kremów nawilżających.

Zadbane dłonie…
Nieustannie wystawione na działanie wody i słońca oraz narażone na skutki codziennych zajęć, dłonie są częścią ciała, która najwcześniej zdradza wiek, a oznaki ich starzenia są niezwykle trudne do ukrycia.

Chcąc zachować ich młodość jak dłużej, trzeba od wczesnych lat zapewnić im ochronę według następujących wskazówek:
~ Zawsze używaj rękawiczek w czasie zajęć domowych i innych prac, w trakcie których dłonie narażone są na ocieranie lub kontakt z agresywnymi produktami chemicznymi (detergenty, farby, barwniki).

~ Codziennie i to wielokrotnie – zastosuj Kolagen Naturalny Graphite (W jaki sposób aplikować? Przeczytasz o tym poniżej).
~
Kilkakrotnie w ciągu dnia chroń skórę kremem nawilżającym.
~ W czasie
miesięcy letnich używaj kremu ochronnego z filtrem słonecznym, aby uniknąć powstawania plam (przebarwień skórnych).
~ Rób manikiur raz na tydzień. Staraj się używać zmywaczy bezacetonowych – acetonowe wysuszają i osłabiają paznokcie. Modeluj paznokcie pilniczkiem szklanym lub mineralnym. Lepiej pozbądź się tych starych metalowych, bo to one są przyczyną rozdwajania się paznokci..

Jak stosować kolagen, aby skóra rąk była zawsze idealnie gładka, a paznokcie lśniące i zadbane?

W dokładnie umyte dłonie (nie osuszone) wetrzyj Kolagen Naturalny Graphite, a następnie (po 25-30 minutach) nałóż krem intensywnie nawilżający. Wierzchy dłoni– druga obok szyi wizytówka kobiety proszą się o cztery nawet zabiegi dziennie. W przypadku dłoni kolagen sprawia prawdziwe CUDA, o czy mówi się jakby najmniej.

Żel nie tylko odmładza skórę dłoni, zmniejsza występujące na nich przebarwienia. Z powodzeniem wykorzystywany jest w kuracji niemal wszystkich chorób paznokci, przy czym paznokcie należy wprost „kąpać w kolagenie”. Jest to wyjątek, w którym nie istnieje pojęcie przedawkowania.

Na paznokcie posmarowane żelem bez obaw możesz bezpośrednio kłaść lakier. Jeżeli nosisz tipsy a po ich zdjęciu, chcesz szybko zregenerować płytkę paznokcia – koniecznie zastosuj kilkakrotnie w ciągu dnia Kolagen Graphite. Na efekty nie będziesz musiała długo czekać!

Chcesz zamówić Kolagen? Kliknij: Kolagen Graphite.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

2 thoughts on “Zadbaj o Dłonie – Kolagen Naturalny

  1. potwierdzam to co pisze o działaniu kolagenu na dłonie! Osobiście stosowałam i wynik jest naprawdę super.

    1. Witam serdecznie,

      Dziękuję pięknie za opinię 🙂 🙂 Cieszę się, że jest Pani zadowolona ze stosowania produktu. Taka opinia to bardzo cenna informacja.
      Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top