Myśli stają się rzeczywistością. Programowanie życia.

Myśli często są odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Mają ogromną moc. Mogą zdziałać bardzo dużo, dlatego powinieneś/ – aś uważać nieustannie na to jaki dialog wewnętrzny w sobie prowadzisz…

Jak myślisz i jak do siebie mówisz w myślach. Często nieświadomie myśląc o czymś bardzo intensywnie – przyciągasz to.

Powoli stajesz się taką osobą, w jaki sposób do siebie mówisz.Nasze myśli można by porównać do „dobrego paliwa”. One nas napędzają. One dają nam energie do życia.

Nasze myśli zachowują się dokładnie tak samo, jak nasze działania – w ogromnym polu Energii, od którego wszystko należy: od ludzkich komórek po planety, gwiazdy i galaktyki. Na czym polega właściwie programowanie życia? O tym dzisiaj.

Myśli, które kształtują rzeczywistość

Z uwagi na to, że myśli są odpowiedzialne za kształtowanie naszej codzienności i rzeczywistości, warto zacząć je kontrolować. Istnieją pewne techniki, które pomagają w sprawowaniu kontroli nad naszymi myślami. Specjaliści i naukowcy od programowania życia wiedzą jak ważna jest odpowiedzialność za własne myśli. Nasze myśli – a nie te, które są zbiorem poglądów społeczeństwa. To od nas zależy czy będziemy marionetkami czy przebudzimy się z kosmicznego „Matriksa” i odzyskamy samoświadomość oraz wolną wolę.

Teoria Richa Terrela – wybitnego naukowca

Rich Terrel twierdzi, „…że rzeczywistość jest składową interakcji ludzkich myśli ze skalarnym polem, co inaczej można nazwać jako składową połączenia świadomości zbiorowej z Absolutem, unitarnym polem, przestrzenią astralną czy przestrzenią kwantową. Chodzi o to, że rzeczywistość jest kreacją stworzoną przez ludzkie wyobrażenia – staje się taką jaką widzą ją obserwatorzy wpływając na nią swoimi myślami, które są połączone z tym unitarnym polem, w którym znajduje się wszystko – zarówno nasze myśli, zapis DNA jak i każdy inny zapis i informacja oraz stany kwantowe”.

PROGRAMOWANIE NAS SAMYCH I WPŁYW MYŚLI NA DNA

Wybitny amerykański biolog oraz genetyk specjalizujący się w inżynierii genetycznej, niejaki Bruce Lipton również ma swoją teorię. Jest on zdania, iż nasze myśli są swego rodzaju panaceum i lekarstwem na wszystkie możliwe choroby, które jesteśmy w stanie kontrolować za ich pomocą. Uważa on, że jeśli zaczniemy kontrolować mentalne kodowanie, będziemy mieli wpływ na zapis naszego DNA. Jakby przetłumaczyć to w sposób najprostszy to my jesteśmy, a raczej nasze myśli, jedynym zapisem informacyjnym, który ma wpływ na naszą rzeczywistość. To tak jakby nasze myśli zapisywały wszystko w naszym DNA, które jest wynikiem kooperacji naszych myśli, doznań, odczuć, doświadczeń. Podobne założenia można zauważyć u polskich autorytetów z dziedziny samo-leczenia i medycyny holistycznej. Jednym z takich autorytetów może być chociażby Antoni Przechrzta – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli, który udokumentował niejeden przypadek, gdzie siła mentalna i wiara w wyzdrowienie było mocniejsze niż śmiertelna diagnoza lekarska i nieuleczalna choroba.

Choroby są wynikiem naszych myśli

Wielu naukowców podkreśla fakt, że nasze samopoczucie oraz nasze zdrowie jest wynikiem naszych myśli. Istnieje bowiem oddziaływanie pomiędzy nami, a naszymi myślami. Wiele chorób jest wywoływanych poprzez myśli, emocje, stres oraz strach. Często występuje wewnętrzny konflikt pomiędzy tym jak chcielibyśmy żyć, a jak w rzeczywistości żyjemy.

Siła przyciągania

Znalezione obrazy dla zapytania myśli

Siła przyciągania to Prawo, które mówi o tym, że przyciągasz do swojego życia to, na czym najczęściej skupiasz swoje myśli. Jeśli się zastanowisz nad tym ile w ciągu dnia miewasz tych pozytywnych myśli, a ile z nich jest negatywnych to co widzisz? Wiele osób, nagle uświadamia sobie, że faktycznie myśli zaczynają przejmować kontrolę nad ich życiem. Na pewno większość z Was oglądała dość popularny w świecie biznesowych film „The Secret”, więc zapewne wie o czym mówię. Jedno jest pewne. Im lepiej pojmiesz i wdrożysz w życie prawo przyciągania tym lepiej Twoje życie będzie wyglądać w rzeczywistości. Ludzkie myśli i wiara w nie może zdziałać cuda. Znając i wykorzystując Prawo Przyciągania możesz zmaterializować w swoim życiu wszystko, czego pragniesz.

Skupienie Twoich myśli

Wszechświat nie wartościuje Twoich pragnień. Tak jak zostało to wspomniane wcześniej – daje Ci więcej tego, na czym skupiasz swoje myśli. Wyobraź sobie, że Twoja uwaga, którą kierujesz na cokolwiek w życiu, jest jak

Znalezione obrazy dla zapytania myśli

strumień wody, którym podlewasz ogródek. Jeśli będziesz kierować swoją uwagę na chwasty, to właśnie one zostaną podlane i urosną, jeśli uwagę będziesz kierować na kwiaty, owoce czy warzywa, to z nich zbierzesz plon. Im więcej uwagi będziesz poświęcać w swoim życiu temu, czego nie chcesz, więcej tej rzeczy, znajdzie się w pobliżu Ciebie. Wszechświat działa na zasadzie – mówisz i masz. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków. Na szczęście istnieje coś w rodzaju bufora czasowego – dlatego masz zwykle dość czasu, aby nie materializować natychmiast wszystkiego o czym pomyślisz. Przyciągasz zwykle to, o czym myślisz i mówisz najczęściej.

Afirmacja myśli

Przede wszystkim jeśli myślisz o pozytywnych zmianach w swoim życiu powinieneś/aś wszystkie negatywne myśli, które pojawią się w Twojej głowie zamienić na pozytywne. Drugą rzeczą jest wyeliminowanie tak zwanego „gdybania” oraz powracania do przeszłości – czyli tego co już zostało przeżyte. Powinniśmy skupić się na życiu TU I TERAZ i pogodzić się z tym, że przeszłości już nie ma. Jedyne co powinno Cię interesować to to, co nastąpi. Zacznij działać. Wypowiadaj wszystkie swoje cele i pozytywne myśli na głos. Słowo mówione ma bowiem większą moc niż myśl. Zwróć uwagę na podkreślanie i akcentowanie w czasie mówienia elementów pozytywnych. W ten sposób dajesz sobie dodatkową siłę i energię.

„Ważne są TYLKO te dni, których jeszcze nie znamy” jak śpiewał M. Grechuta

Kim jestem? Bloggerką, pasjonatką zdrowego stylu życia. Poliglotką. Kocham konie i podróże.Założyłam bloga, aby dzielić się swoją pasją. Moje 7-letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga mi rozwijać projekt Adelia.Kocham konie i jestem ich Trenerem, to moja druga pasja - w sumie odkąd pamiętam, zwierzęta były obecne w moim życiu.
Posts created 228

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top