fbpx

Colvita – Suplement diety z kolagenem rybim

Nikt nie powątpiewa, że medycyna XXI wieku powinna ewaluować w kierunku medycy profilaktycznej. Zaś każdy z nas powinien nauczyć się żyć według zasady: „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Nikt nie powinien czekać, aż choroba stanie się procesem już nieodwracalnym. Najlepiej jest jej jednak zapobiegać.

W świetle tej wiedzy, wielu spośród nas powinno się wnikliwie przyjrzeć swoim żywieniowym „namiętnościom” i swojemu stosunkowi do suplementów, pozwalających zabezpieczyć organizm ludzki w niezbędne składniki – i jeszcze najlepiej nieobciążających go jednocześnie zbędnymi kaloriami.

Uważam, że funkcją zasadniczą kompleksu mającego skutecznie służyć biokorekcji jest zestrojenie podstawowych systemów organizmu(…). Wiemy z doświadczenia, że leczenie inwazyjne często nie pozwala na uniknięcie skutków ubocznych. Nierzadko prawdziwych spustoszeń.

(…) Jeżeli damy naszemu ustrojowi szansę, to ogromne pokłady jego sił życiowych skierowane zostaną w kierunku walki z chorobą i starością.” – twierdzi dr S. Batieczko w swojej publikacji naukowej „Kolagen – Nowa strategia na zachowanie zdrowia i przedłużenia młodości”.

Weź pod uwagę następujące rzeczy:

a) Ani lekarstwo, ani aminokwasy, witaminy i minerały NIE są zdolne odbudować komórek, które były przez dziesiątki lat systematycznie niszczone niezdrowym trybem życia. Rozregulowane przez lata systemy ustrojowe, zagłuszone mechanizmy enzymatyczne i inne, nie mogą być odbudowane ani w tydzień, ani w miesiąc, zaś nierzadko już nigdy.

Martwe komórki nie mogą wypełniać funkcji zdrowych tkanek. Obszary zniszczeń mogą być wypełniane jedynie nowymi, wolno rosnącymi komórkami.

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy podjąć próbę i wziąć odpowiedzialność za przyszłość przede wszystkim, swojego organizmu – to proszę Cię: WYKAŻ CIERPLIWOŚĆ. Takie są wnioski z doświadczeń, taka jest wiedza i takie jest głębokie przekonanie.

b) Kompleks aminokwasowo-mineralno-witaminowy, czy nawet hydrat kolagenu rybiego może być łączony praktycznie z KAŻDĄ, inną TERAPIĄ.

NIE MA ŻADNYCH przeciwwskazań i NIE MA ŻADNYCH zaleceń odstawiania jakiegokolwiek lekarstwa w jakimkolwiek programie leczenia!

O skuteczności Colvity świadczą choćby setki tysięcy potwierdzonych popytem na te produkty indywidualnych doświadczeń z nimi osób, które suplementy kolagenowe używały i używają.

 

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Agnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Masz rację, niszczony organizm przez lata nie jest w stanie się zregenerować w ciągu kilku dni czy nawet nastu. Polacy to naród zniecierpliwiony i zawsze chcą szybko i małym kosztem. Niestety realia są zupełnie inne. Pochłaniamy niesamowitą ilość niezdrowego żywienia, ciągle siedzimy w domu – najlepiej przed tv czy internetem, wolimy samochód od roweru. Rzadko kto pomyśli by wyjść się poruszać, spędzić czas z rodziną na łonie natury itd. W dzisiejszych czasach to są nudy. Idąc nie raz widzę dzieci, młodzież, i tych chudych i tych trochę większych zajadających się fast foodami. A później tacy ludzie zastanawiają się skąd mają… Czytaj więcej »