System Motywacyjny Colway

Od marca bieżącego roku w firmie Colway został wdrożony program motywacyjny.
Otrzymuję wiele pytań dotyczących tego tematu. Postanowiłem więc na kilka kwestii odpowiedzieć.

W jakim celu firma wprowadziła ten program i co możesz na tym zyskać?
Jak sama nazwa wskazuje program ten jest programem motywacyjnym, służy do motywowania ludzi w strukturach tak by wykonywana praca była bardziej systematyczna.

Każdy kto wykona określone minima i utrzyma te minima w ciągu 3 kolejnych po sobie miesięcy może liczyć na wyróżnienie. Po szczegóły odsyłam do specjalnego pliku w którym są opisane szczegóły tego programu. ([download id=”0″] )

Należy tutaj podkreślić jedną bardzo istotną rzecz. Tego typu biznes zależy głównie od systematyki. 50% sukcesu w MLM zależy od systematyki. Czy tego chcemy czy nie ale połowa sukcesu zależy od tego ile wykonamy rozmów z potencjalnymi klientami czy też potencjalnymi kandydatami do współpracy. Ten system motywacyjny właśnie ma dodatkowo mobilizować naszych ludzi w strukturach do systematycznej pracy.

Systematyka kształtuje nasze nawyki, nawyki które przekładają się na większe obroty. Większe obroty oczywiście przekładają się na większe prowizje. Czego Ci oczywiście z całego serca życzę.

Posłuchaj nagrania audio na ten temat.

[audio:systemmotywacyjny.mp3]

Jeżeli jesteś menedżerem Colway i zależy Ci na zwiększeniu systematyczności wśród Twoich dystrybutorów i menedżerów to zadbaj o prawidłową promocję tego programu wśród swojej grupy.

Jeżeli jeszcze nie jesteś dystrybutorem Colway i planujesz wstąpić w nasze szeregi to zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam,
Sylwek Kalinowski
tel 85 652 02 01

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top