System Motywacyjny Colway

Od marca bieżącego roku w firmie Colway został wdrożony program motywacyjny.
Otrzymuję wiele pytań dotyczących tego tematu. Postanowiłem więc na kilka kwestii odpowiedzieć.

W jakim celu firma wprowadziła ten program i co możesz na tym zyskać?
Jak sama nazwa wskazuje program ten jest programem motywacyjnym, służy do motywowania ludzi w strukturach tak by wykonywana praca była bardziej systematyczna.

Każdy kto wykona określone minima i utrzyma te minima w ciągu 3 kolejnych po sobie miesięcy może liczyć na wyróżnienie. Po szczegóły odsyłam do specjalnego pliku w którym są opisane szczegóły tego programu. ([download id=”0″] )

Należy tutaj podkreślić jedną bardzo istotną rzecz. Tego typu biznes zależy głównie od systematyki. 50% sukcesu w MLM zależy od systematyki. Czy tego chcemy czy nie ale połowa sukcesu zależy od tego ile wykonamy rozmów z potencjalnymi klientami czy też potencjalnymi kandydatami do współpracy. Ten system motywacyjny właśnie ma dodatkowo mobilizować naszych ludzi w strukturach do systematycznej pracy.

Systematyka kształtuje nasze nawyki, nawyki które przekładają się na większe obroty. Większe obroty oczywiście przekładają się na większe prowizje. Czego Ci oczywiście z całego serca życzę.

Posłuchaj nagrania audio na ten temat.

[audio:systemmotywacyjny.mp3]

Jeżeli jesteś menedżerem Colway i zależy Ci na zwiększeniu systematyczności wśród Twoich dystrybutorów i menedżerów to zadbaj o prawidłową promocję tego programu wśród swojej grupy.

Jeżeli jeszcze nie jesteś dystrybutorem Colway i planujesz wstąpić w nasze szeregi to zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam,
Sylwek Kalinowski
tel 85 652 02 01

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.