Płyn micelarny

płyn micelarny colway

Linia Hydro

Regularne nawilżanie jest jednym z warunków utrzymania skóry całego ciała w doskonałej kondycji i opóźnienia procesów starzenia – dlatego stworzyliśmy linię HYDRO.
Połączyliśmy w niej bogactwo elitarnych, nowoczesnych składników z działaniem aktywnego biologicznie kolagenu, składnika, który wyróżnia produkty Colway.

Dzięki linii Hydro Twoja skóra będzie nawilżona i miękka w dotyku. Będziesz cieszyć się jej naturalnym pięknem dziś i w przyszłości.

Płyn micelarny

 


Codzienne, skuteczne oczyszczanie skóry twarzy jest podstawowym krokiem do jej pięknego wyglądu.

Płyn micelarny Colway International dokładnie usuwa zabrudzenia i makijaż, wykorzystując działanie miceli. Nie uszkadza warstwy hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu jest dobrze tolerowany również przez skórę wrażliwą.

Kwas hialuronowy poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.

Wzmocnienie ochronnego ekosystemu skóry wspomaga lactitol i ksylitol, które posiadają również działanie antybakteryjne.

Po zastosowaniu Płynu Micelarnego Colway Twoja skóra odzyska świeżość i będzie doskonale przygotowana do dalszej pielęgnacji.


 

Substancje aktywne:

KOLAGEN – ekstrahowany ze skór rybich metodą opatentowaną w Polsce, jest jedynym znanym naturalnym źródłem peptydów, które swobodnie penetrują naskórek i stymulują fibroblasty do wzmożonej aktywności.  To naturalny, hipoalergiczny kosmetyk przeciwstarzeniowy. Nie walczy on ze skutkami, lecz uderza w przyczynę powstawania zmarszczek – czyli deficyt kolagenu. Spowalnia procesy starzenia nawilżając, uelastyczniając i regenerując skórę.

Kwas hialuronowy – występuje naturalnie w organizmie człowieka, znajduje się w skórze i  jej głębokich warstwach. W naszych kosmetykach poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry. Działanie przeciwzapalnie, chroni przed wolnymi rodnikami, promieniowaniem UV oraz przyśpiesza syntezę kolagenu.

Ksylitol i Lactitol – regenerują i utrzymują równowagę ekosystemu skóry, wspierając namnażanie się korzystnych dla niej bakterii,  jednocześnie niszcząc patogenne. Kompozycja tych dwóch składników pomaga zwalczać problemy skórne pojawiające się przy zaburzeniach równowagi mikrobiologicznej.

 

Krem do rąk Colway jest dostępny w naszym sklepie:
http://www.kolagen.pl/p96,plyn-micelarny.html

 

Zobacz pozostałe kosmetyki w linii Hydro:

<![if !IE]>

<![endif]>

Posts created 124

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top