Kosmetyki na Cellulit

Bardzo fajne pytanie znalazłam w dzisiejszej poczcie mailowej..

witam nie wiem jak uzywac serum anticelulit? wklepac wsmarowac? najpierw serum pozniej kolagen czy odwrotnie? pozdrawiam”

Pierwszy kosmetyk, jaki należy zastosować na skórę to Kolagen Naturalny Silver.

Nie zapomnij, iż Kolagen stosujemy jednorazowo w niewielkiej ilości i co najważniejsze – zawsze na czystą, zwilżoną wodą – powierzchnię skóry.

Po wchłonięciu się żelu (po kilku minutach), możesz zastosować Serum Wyszczuplające Anti-Cellulit.

Kosmetyk należy nanieść na obszary dotknięte cellulitem (uda, pośladki, biodra, brzuch, ramiona) i energicznie wmasować kolistymi ruchami w kierunku serca.

Zaleca się stosowanieSerum 2x dziennie, po wchłonięciu przez skórę Kolagenu Naturalnego.

Chcesz przeczytać skład kosmetyku na cellulit? KLIKNIJ, by dowiedzieć się więcej o Serum Anti-Cellulit firmy Colway.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

2 thoughts on “Kosmetyki na Cellulit

 1. Serum naprawdę działa-skóra jest napięta i ujędrniona po kilku dniach,a po 2-3 tygodniach uda jakby trochę szczuplejsze i nierówności mniej widoczne(trochę też ćwiczę,ale bez diety).Duża przyjemność stosowania-piękny zapach,dobrze się wchłania. Jeden minus-szybko się kończy 🙁

  1. Witaj Ali,

   Dziękuję za opinię.
   Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z naszych produktów.

   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top